Digital Signage

Oprogramowanie i systemy Digital Signage dla Towjego biznesu.

Digital Signage

Digital Signage to zestaw nowoczesnych narzędzi, do komunikacji z Odbiorcą za pośrednictwem najważniejszego zmysłu - wzroku. Dzięki ogromnym możliwościom jest stosowany do szybkiej i skutecznej prezentacji treści audiowizualnych jak plakat, animacja czy film.

 

Wykorzystuje ekrany i powierzchnie interaktywne znajdujące się w pośrednim lub bezpośrednim, wizualnym kontakcie z Odbiorcą przekazu.

 

Sercem DS jest oprogramowanie, które odpowiada za planowanie i dystrybucję treści przekazów oraz kontrolę zaangażowanych do tego urządzeń.

 

Rozwój systemów Digital Signage, to wykorzystanie rozwiązań marketingu sensorycznego i bezpośrednich reakcji na behawioralne zachowania widzów. Przełom w technice wyświetlania obrazów jest zjawiskiem oczywistym i powszechnie zauważalnym. Producenci ekranów intensywnie pracują nad nowymi technologiami wyświetlania obrazu oraz stosowaniem odmiennych kształtów - od powierzchni sferycznych po lekkie i elastyczne folie absorbowane na dowolne powierzchnie. Rozwój technologiczny już dziś daje ogromne możliwości w zakresie formy, kształtu i rodzaju stosowanych ekranów.

 

Z uwagi na dużą siłę oddziaływania, DS jest szeroko i skutecznie wykorzystywany: w hotelach, na dworcach, lotniskach, poczekalniach, w przestrzeniach usługowych, biurach, uczelniach i kampusach - czyli wszędzie tam gdzie występuje potrzeba zautomatyzowanej, wysokowydajnej komunikacji z Odbiorcą.

Nasza oferta

Rozwiązania dostępne w systemach Digital Signage to pełna paleta technologii wyświetlania, od standardowych typu LCD poprzez AMOLED, LED i dalej w stronę coraz mniejszego zużycia energii i lepszych parametrów. Warto zwrócić uwagę, że:

 

  • profesjonalne monitory to konstrukcje przeznaczone do ciągłej, 24 godzinnej pracy w przeciwieństwie do tzw. „domowego” telewizora który pracuje najwyżej kilka godzin dziennie,
  • ekrany profesjonalne charakteryzują się podwyższonymi parametrami np. jasności co umożliwia im prace w miejscach nasłonecznionych
  • monitory DS są sprzętowo przygotowane do zdalnego zarzadzania ich treścią oraz aktualnymi parametrami pracy; zarówno ich konstrukcja jak i funkcje są inne niż stosowanych domowo

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna
Oddział Małopolska

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

+48 58 621 11 00
fax +48 58 621 10 30

e-mail:
koma@komanord.pl

Os. 2 Pułku Lotniczego 1E/U5
31-867 Kraków 

+48 12 31 44 220
+48 12 31 45 708

e-mail:
koma@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu