Digital Signage

Oprogramowanie i systemy Digital Signage dla Towjego biznesu.

Digital Signage

Digital Signage to zestaw nowoczesnych narzędzi, do komunikacji z Odbiorcą za pośrednictwem najważniejszego zmysłu - wzroku. Dzięki ogromnym możliwościom jest stosowany do szybkiej i skutecznej prezentacji treści audiowizualnych jak plakat, animacja czy film.

 

Wykorzystuje ekrany i powierzchnie interaktywne znajdujące się w pośrednim lub bezpośrednim, wizualnym kontakcie z Odbiorcą przekazu.

 

Sercem DS jest oprogramowanie, które odpowiada za planowanie i dystrybucję treści przekazów oraz kontrolę zaangażowanych do tego urządzeń.

 

Rozwój systemów Digital Signage, to wykorzystanie rozwiązań marketingu sensorycznego i bezpośrednich reakcji na behawioralne zachowania widzów. Przełom w technice wyświetlania obrazów jest zjawiskiem oczywistym i powszechnie zauważalnym. Producenci ekranów intensywnie pracują nad nowymi technologiami wyświetlania obrazu oraz stosowaniem odmiennych kształtów - od powierzchni sferycznych po lekkie i elastyczne folie absorbowane na dowolne powierzchnie. Rozwój technologiczny już dziś daje ogromne możliwości w zakresie formy, kształtu i rodzaju stosowanych ekranów.

 

Z uwagi na dużą siłę oddziaływania, DS jest szeroko i skutecznie wykorzystywany: w hotelach, na dworcach, lotniskach, poczekalniach, w przestrzeniach usługowych, biurach, uczelniach i kampusach - czyli wszędzie tam gdzie występuje potrzeba zautomatyzowanej, wysokowydajnej komunikacji z Odbiorcą.

Nasza oferta

Digital Signage w ujęciu biznesowym wymaga odmiennego, dobrze przemyślanego podejścia i analizy potrzeb komunikacyjnych organizacji. Konieczne jest trafny wybór rozwiązań sprzętowych, softwareowych oraz opracowanie strategii ich wykorzystania w konkretnych uwarunkowaniach firmy czy przedsiębiorstwa użytkownika. Wykorzystanie DS w zakresie handlowym i marketingowym oznacza potrzebę ścisłej synchronizacji z już stosowanymi narzędziami komunikacji z klientem.

 

Chętnie pomożemy w doborze rozwiązań dopasowanych do Państwa aktualnego oraz przyszłego modelu biznesowego. Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna
Oddział Małopolska

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

+48 58 621 11 00
fax +48 58 621 10 30

e-mail:
koma@komanord.pl

Os. 2 Pułku Lotniczego 1E/U5
31-867 Kraków 

+48 12 31 44 220
+48 12 31 45 708

e-mail:
koma@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu