Projekty informatyczne związane z bezpieczeństwem wymagają globalnego podejścia.
Wiedza potrzebna do ich realizacji to nie tylko zagadnienia z dziedziny teleinformatyki, ale również zagadnienia związane z prowadzonym przez klienta biznesem, organizacją przedsiębiorstwa, procesów, psychologii i badania zachowań ludzkich.
Koma Nord dostosowała swoją metodologię wdrożeniową ogniskując ją na biznesie prowadzonym przez Klienta. Wyznajemy zasadę, że podwyższanie bezpieczeństwa teleinformatycznego w firmie jest inwestycją i tak należy ją traktować. Cały nasz wysiłek ukierunkowany jest na zabezpieczenie pracy systemu teleinformatycznego oraz informacji w nich przetwarzanych w taki sposób, aby w maksymalnym stopniu chronić te obszary w przedsiębiorstwie, które są odpowiedzialne za jego wynik finansowy i ciągłość pracy. Dzięki takiej filozofii współpracy optymalnie wykorzystujemy środki finansowe naszych klientów.
Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenia rynkowe w dziedzinie systemów bezpieczeństwa, projektujemy, wdrażamy, oraz integrujemy optymalne rozwiązania, dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów.
Nasza oferta zawiera w sobie wszystkie elementy związane z opracowaniem i wdrożeniem polityki bezpieczeństwa ukierunkowanej na ochronę informacji począwszy od wstępnej analizy, poprzez dostawę i uruchomienie rozwiązań, na serwisie i opiece technicznej kończąc.
Network Access Control - Kontrola dostępu do zasobów cyfrowych stanowi jedną z kluczowych zdolności zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego organizacji. Rozwiązania kontroli ruchu sieciowego (NAC) ujednolicają skuteczne i wielopoziomowe autoryzowanie lub blokowanie dostępu użytkowników oraz urządzeń do zasobów w sieci.
Wykorzystanie NAC do kontroli ruchu sieciowego opiera się na koncepcji przyznawania różnych rodzajów dostępu różnym użytkownikom i urządzeniom (takim jak komputery osobiste, serwery, routery sieciowe, a także smartfony, tablety, czy urządzenia IoT) w zależności od ich potrzeb i uprawnień. Bardzo szczegółowe kontrole dostępu sieciowego stanowią kluczowy element podejścia Zero Trust Security.
Wymienione korzyści sprawiają, że Network Access Control jest kluczowym narzędziem w zapewnieniu bezpieczeństwa sieci, ochrony zasobów cyfrowych oraz spełnianiu wymogów związanych z regulacjami dotyczącymi prywatności i ochrony danych.
sekretariat: +48 58 621 11 00 kom: +48 605 126 099 fax: +48 58 621 10 30
|
E-mail:
|