

Wstecz

Podczas ostatniego spotkania Hybrid Cloud Community nasz inżynier został wyróżniony za zaawansowaną pracę z platformą HPE GreenLake. Takie wyróżnienia potwierdzają, że nasi eksperci są w czołówce specjalistów pracujących z rozwiązaniami hybrydowymi.
Wyróżnienie zostało przyznane za pełne, praktyczne przejście procesu kwotacji rozwiązania GreenLake – od analizy potrzeb, przez przygotowanie konfiguracji, po model rozliczeń – oraz za aktywne uczestnictwo w warsztatach. To potwierdza, że nasz zespół inżynierski posiada realne doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji środowisk hybrydowych.

Rozwiązania oparte na HPE GreenLake zyskują znaczenie w organizacjach, które chcą łączyć elastyczność chmury z kontrolą i przewidywalnością infrastruktury on-premise. Aktywne uczestnictwo naszych specjalistów w programach kompetencyjnych dostawców technologii pokazuje, że KOMA NORD rozwija umiejętności w zgodzie z najnowszymi trendami i standardami rynkowymi.
Dzięki udziałowi w takich programach pozostajemy na bieżąco z kierunkiem rozwoju technologii i możemy przekładać te doświadczenia na konkretne rekomendacje dla klientów. To realna wartość w projektach, w których liczy się zarówno dopasowanie architektury do wymagań organizacji, innowacyjność, jak i przewidywalność kosztów oraz stabilność działania.
Jeśli Twoja organizacja analizuje model GreenLake lub rozważa modernizację infrastruktury hybrydowej, zapraszamy do kontaktu z zespołem KOMA NORD.
|
sekretariat: +48 58 621 11 00 kom: +48 605 126 099 fax: +48 58 621 10 30
|
|
E-mail:
|


