17/10/2022

Wstecz

26.10.2022, g.10.00 | KONFERENCJA - Inteligentna I Bezpieczna Infrastruktura IT

W czasie naszego spotkania przedstawiliśmy zaawansowane rozwiązania dla infrastruktury IT wykorzystujące sztuczną inteligencję od takich producentów jak Intel, HPE, Veeam, Aruba, czy Fortinet.

 

Algorytmy uczenia maszynowego w chmurze pozwolą stworzyć predykcyjny model wsparcia i zarządzania infrastrukturą. W praktyce oznacza to przewidywanie i zapobieganie problemów w skali całego środowiska – od pamięci masowej po maszyny wirtualne, czy backup.

 

Technologia wprowadza też rewolucyjne zmiany w zakresie wsparcia technicznego, użytkownicy dodatkowo otrzymują rekomendacje działań podnoszących wydajność, zwiększających dostępność i pozwalających zoptymalizować wykorzystanie oraz planowanie zasobów. 


Oparta o sztuczną inteligencję automatyzacja mechanizmów sprawia, że dzisiejsze rozwiązania zapewniają maksymalną dostępność dla obciążeń o znaczeniu krytycznym.

 

W czasie naszego spotkania przedstawiliśmy zaawansowane rozwiązania dla infrastruktury IT wykorzystujące sztuczną inteligencję od takich producentów jak Intel, HPE, Veeam, Aruba, czy Fortinet. Algorytmy uczenia maszynowego w chmurze pozwolą stworzyć predykcyjny model wsparcia i zarządzania infrastrukturą. W praktyce oznacza to przewidywanie i zapobieganie problemów w skali całego środowiska – od pamięci masowej po maszyny wirtualne, czy backup. 

 

Zapraszamy do obejrzenia foto galerii tego wyjątkowego spotkania technologicznego z widokiem na Zatokę Gdańską ;)

 

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu