Bezpieczeństwo

Globalna ochrona informacji

Projekty informatyczne związane z bezpieczeństwem wymagają globalnego podejścia. 

Bezpieczeństwo

Wiedza potrzebna do ich realizacji to nie tylko zagadnienia z dziedziny teleinformatyki, ale również zagadnienia związane z prowadzonym przez klienta biznesem, organizacją przedsiębiorstwa, procesów, psychologii i badania zachowań ludzkich.

 

Koma Nord dostosowała swoją metodologię wdrożeniową ogniskując ją na biznesie prowadzonym przez Klienta. Wyznajemy zasadę, że podwyższanie bezpieczeństwa teleinformatycznego w firmie jest inwestycją i tak należy ją traktować. Cały nasz wysiłek ukierunkowany jest na zabezpieczenie pracy systemu teleinformatycznego oraz informacji w nich przetwarzanych w taki sposób, aby w maksymalnym stopniu chronić te obszary w przedsiębiorstwie, które są odpowiedzialne za jego wynik finansowy i ciągłość pracy. Dzięki takiej filozofii współpracy optymalnie wykorzystujemy środki finansowe naszych klientów.

 

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenia rynkowe w dziedzinie systemów bezpieczeństwa, projektujemy, wdrażamy, oraz integrujemy optymalne rozwiązania, dostosowane do potrzeb i wymagań naszych klientów.

 

Nasza oferta zawiera w sobie wszystkie elementy związane z opracowaniem i wdrożeniem polityki bezpieczeństwa ukierunkowanej na ochronę informacji począwszy od wstępnej analizy, poprzez dostawę i uruchomienie rozwiązań, na serwisie i opiece technicznej kończąc.

 

Nasza oferta

Managed Detection and Response (MDR) to usługa świadczona przez specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa, której celem jest ciągłe monitorowanie, wykrywanie i reagowanie na potencjalne zagrożenia oraz incydenty w środowisku informatycznym klienta.

 

Usługa MDR skupia się na zapewnianiu ochrony przed zaawansowanymi atakami cybernetycznymi poprzez aktywne monitorowanie sieci, systemów i aplikacji w czasie rzeczywistym.

 

Ogólnie rzecz biorąc, usługa Managed Detection and Response (MDR) zapewnia przedsiębiorstwom kompleksową ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami cybernetycznymi poprzez 24/7 monitorowanie, szybkie reagowanie i ciągłe doskonalenie strategii obronnych.

 

 

Korzysci wykorzystania MDR

 

 • Pokrycie wszystkich wektorów ataków i ciągłe ich wykrywanie
 • Szybka reakcja na incydent - robot reaguje natychmiastowo, a jeśli potrzeba dalsze działania wykona operator
 • Zapewniona całkowita anonimowość informacji chronionej firmy
 •  Topowe narzędzia wykorzystane w usłudze, niedostępne dla sektora MSP
 • Zmniejszona presja na wewnętrzne zespoły IT - wsparcie zespołu ekspertów z wieloletnim doświadczeniem
 • Spełnienie standardów RODO i NIS2
 • Gotowa usługa, szybkie uruchomienie - podstawowa ochrona dostępna już w ciągu 5 dni

 

WŁASNY DZIAŁ IT JEST I BĘDZIE POTRZEBNY

 

 • Usługa MDR nie jest zagrożeniem dla stanowisk pracy w IT.
 • Usługa MDR odciąża dział IT – jest zewnętrznym zespołem do nadzoru prewencyjnego i do ewentualnej walki z cyberatakami i incydentami z cyberprzestrzeni

 

PRODUKT TYPU MANAGED DETECTION AND RESPONSE (MDR) 24/7 - MDR odpowiada na bieżące potrzeby w zakresie cyberbezpieczeństwa:

 

 • Usługi są dostosowane do Twojej organizacji i świadczone przez zespół inżynierów z obszaru cyberbezpieczeństwa
 • Pomoc 24/7 świadczą doświadczeni specjaliści ds. cybersec w zewnętrznym SOC
 • Usługi dotyczą czterech obszarów cyberbezpieczeństwa (wykrywania, analizy, badania i reagowania) wymaganych do zarządzania zagrożeniem
 • Różnorodne narzędzia i usługi są zintegrowane, aby zapewnić stałe i skuteczne rozwiązania dla istniejących i rozwijających się zagrożeń

 


 

MDR 24/7 to usługa cyberbezpieczeństwa uszyta na miarę

 

W dzisiejszym dynamicznym świecie cyfrowym, ochrona przed zagrożeniami i atakami cybernetycznymi stała się priorytetem dla każdej organizacji. Nasza firma oferuje kompleksową usługę Managed Detection and Response (MDR), która zapewni Ci spokojny sen, wiedząc, że Twoje zasoby cyfrowe są pod stałą i czujną ochroną.

 

W ramach usługi MDR dostarczany jest kompletny stos technologiczny narzędzi (XDR, SIEM+SOAR) umożliwiających monitorowanie stanu bezpieczeństwa sieci, serwerów, stacji roboczych i urządzeń mobilnych oraz realne wsparcie w sytuacji zagrożenia.

 

 

PAKIET KOMPLEKSOWEJ OCHRONY I ZAPEWNIENIA CIĄGŁOŚCI DZIAŁANIA

 

 • Analiza ryzyka i bezpieczeństwa danych
 • Audyty informatyczny ogólny
  - Informatyczny ogólny
  - Zabezpieczeń systemów informatycznych
  - Ciągłości działania
 • Narzędzia zabezpieczania infrastruktury
  - Firewall
  - Ochrona poczty
  - Ochrona komputerów
  - Systemy monitorowania
 • Wielopoziomowe systemy kopii zapasowych
 • Usługi wsparcia informatycznego

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu