Smart Systems

Rozwiązania wspomagające wybrane procesy w firmie, czy instytucji

Smart Systems

Grupa rozwiązań biznesowych przeznaczona do zwiększania efektywności funkcjonowania firmy i instytucji publicznych w obszarach komunikacji, zarządzania zasobami, zarządzania parkingami. Zasługująca na szczególna uwagę z racji wykorzystywania szeroko rozwijanych mechanizmów sztucznej inteligencji oraz nowych technologii.

Nasza oferta

myApps to znacznie więcej niż tylko UC Client.

innovaphone Communications Client myApps posiada wszystkie funkcje Unified Communications Client. Czy chcesz korzystać z oprogramowania, które wygląda tak samo i jest obsługiwane w dokładnie taki sam sposób na wszystkich urządzeniach, bez względu na to, czy korzystasz ze swojego smartfona czy komputera z systemem Windows? Klient, który pozwala Ci rozmawiać na czacie i wykonywać połączenia telefoniczne, udostępniać zawartość ekranu, organizować wideokonferencje, wysyłać faksy, zarządzać pocztą głosową i odsłuchiwać pozostawione wiadomości oraz na pierwszy rzut oka zobaczyć informacje o  statusie obecności w kalendarzu Twoich kolegów? Z myApps masz dostęp do wszystkich funkcji, które znajdują się w formie indywidualnych aplikacji w Twoim kliencie myApps.

 

Komunikacja z myApps w dowolnym miejscu i czasie


Optymalizacja komunikacji oraz jej ciągły rozwój są nierozerwalnie związane z nowoczesnym cyfrowym światem. innovaphone myApps łączy klasyczną telefonię firmową pomiędzy pracownikami, partnerami handlowymi i klientami, a jednocześnie umożliwia wymianę informacji pomiędzy różnymi aplikacjami w firmie.

Odkryj nową jakość komunikacji z innovaphone myApps i jej wieloma efektywnymi aplikacjami komunikacyjnymi. Zadzwoń, porozmawiaj na czacie, weź udział w konferencji, wyślij faks z komputera i wiele więcej - w dowolnym miejscu, o każdej porze i na dowolnym urządzeniu.

Komunikacja nigdy nie była tak skuteczna, jak dziś!

 

Odkryj wszystkie aplikacje, które uczynią komunikację bardziej skuteczną 

 

Phone-myApps

Phone

Aplikacja ta zawiera wszystkie funkcje klasycznej telefonii IP takie jak: nawiązanie i zakończenie rozmowy, parkowanie i odbieranie zaparkowanych połączeń, konferencje trójstronne, przekierowywanie, przełączanie i inne, oraz wideotelefonię i Application Sharing. Z aplikacją tą możliwe jest proste i szybkie nawiązanie wideotelefonii ad-hoc oraz trójstronnych wideokonferencji. Ponadto uruchomienie innovaphone Application Sharing możliwe jest za pomocą jednego kliknięcia, a wybrana treść na ekranie zostanie udostępniona innym użytkownikom.

 

Softphone-myApp

Softphone

Softphone App to w pełni funkcjonalny telefon programowy, który zamienia komputer z systemem Windows w telefon. Rozmowa prowadzona jest przez zestaw słuchawkowy USB. Aplikacja Softphone App umożliwia dodatkową mobilność w miejscu pracy.

Aplikacja ta zawiera wszystkie funkcje klasycznej telefonii IP takie jak: nawiązanie i zakończenie rozmowy, parkowanie i odbieranie zaparkowanych połączeń, konferencje trójstronne, przekierowywanie, przełączanie i inne. Z aplikacją tą możliwe jest proste i szybkie nawiązanie wideotelefonii ad-hoc oraz trójstronnych wideokonferencji. Ponadto uruchomienie innovaphone Application Sharing możliwe jest za pomocą jednego kliknięcia, a wybrana treść na ekranie zostanie udostępniona innym użytkownikom.

 

Call-List-myApps

Call List

Aplikacja ta zawiera listę wszystkich połączeń przychodzących i wychodzących (w tym połączeń grupowych). Nieodebrane rozmowy telefoniczne oznaczone są ikoną na liście historii. W ten sposób można dokładnie śledzić szczegółowe informacje dotyczące każdego połączenia: datę godzinę, czas trwania i kierunek rozmowy telefonicznej. Z  listy historii można również w prosty sposób nawiązać nowe połączenie lub rozpocząć czat z wybranym użytkownikiem.

 

Voicemail-myApps

Voicemail

Aplikacja Voicemail zarządza dostępem do poczty głosowej. Wszystkie wiadomości głosowe są dostępne dla użytkownika i mogą być odtwarzane w razie potrzeby.

Voicemail App pozwala na odtwarzanie, usuwanie i przechowywanie wiadomości głosowych, a także na oddzwonienie do osoby dzwoniącej.

 

Conference-myApp

Conference

Aplikacja Conference App umożliwia zarządzanie wirtualnymi pokojami konferencyjnymi wraz z przydzielaniem elastycznych kodów PIN, oraz zarządzanie niektórymi opcjami monitorowania. W aplikacji widoczne są na pierwszy rzut oka dostępne i używane kanały, uczestnicy konferencji i kto obecnie zawiera głos. Możliwe jest również "wyciszenie" poszczególnych uczestników.

 

Chat-myApps

Chat

Chat App pozwala szybko i łatwo wysyłać krótkie wiadomości tekstowe, emotikony lub małe pliki do użytkowników  indywidualnych lub grup czatu. Formatowanie tekstu ułatwia jego czytanie (kursywa, pogrubienie, podkreślenie i numerowanie). W zależności od rodzaju licencji proces czatu może być zmienny lub trwały.

Niektóre z funkcji dostępne w aplikacji Chat App to wysyłanie tekstu, formatowanie, emotikony, przesyłanie plików, kasowanie, tworzenie, wybieranie i usuwanie grup.

 

Fax-myApps

Fax

Za pomocą aplikacji Fax App można wysyłać dokumenty PDF do odbiorców faksów i odbierać faksy jako dokumenty PDF. Dokumenty są sortowane wg nadawcy lub odbiorcy. Poza tym w aplikacji dostępna jest opcja wyszukiwania odbiorców we wszystkich dostępnych kontaktach za pomocą ogólnego interfejsu wyszukiwania.  

 

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

e-podpis: wew. 50

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu