Smart Systems

Rozwiązania wspomagające wybrane procesy w organizacji

Smart Systems

Grupa rozwiązań biznesowych przeznaczona do zwiększania efektywności funkcjonowania organizacji w obszarach komunikacji wewnętrznej, gromadzenia i zarządzania wiedzą oraz kontaktów zewnętrznych z klientami. Zasługująca na szczególna uwagę z racji wykorzystywania szeroko rozwijanych mechanizmów sztucznej inteligencji oraz predykcyjno-adaptacyjnych modeli działania organizacji.

Nasza oferta

myApps to znacznie więcej niż tylko UC Client.

innovaphone Communications Client myApps posiada wszystkie funkcje Unified Communications Client. Czy chcesz korzystać z oprogramowania, które wygląda tak samo i jest obsługiwane w dokładnie taki sam sposób na wszystkich urządzeniach, bez względu na to, czy korzystasz ze swojego smartfona czy komputera z systemem Windows? Klient, który pozwala Ci rozmawiać na czacie i wykonywać połączenia telefoniczne, udostępniać zawartość ekranu, organizować wideokonferencje, wysyłać faksy, zarządzać pocztą głosową i odsłuchiwać pozostawione wiadomości oraz na pierwszy rzut oka zobaczyć informacje o  statusie obecności w kalendarzu Twoich kolegów? Z myApps masz dostęp do wszystkich funkcji, które znajdują się w formie indywidualnych aplikacji w Twoim kliencie myApps.

 

Komunikacja z myApps w dowolnym miejscu i czasie


Optymalizacja komunikacji oraz jej ciągły rozwój są nierozerwalnie związane z nowoczesnym cyfrowym światem. innovaphone myApps łączy klasyczną telefonię firmową pomiędzy pracownikami, partnerami handlowymi i klientami, a jednocześnie umożliwia wymianę informacji pomiędzy różnymi aplikacjami w firmie.

Odkryj nową jakość komunikacji z innovaphone myApps i jej wieloma efektywnymi aplikacjami komunikacyjnymi. Zadzwoń, porozmawiaj na czacie, weź udział w konferencji, wyślij faks z komputera i wiele więcej - w dowolnym miejscu, o każdej porze i na dowolnym urządzeniu.

Komunikacja nigdy nie była tak skuteczna, jak dziś!

 

Odkryj wszystkie aplikacje, które uczynią komunikację bardziej skuteczną 

 

Phone-myApps

Phone

Aplikacja ta zawiera wszystkie funkcje klasycznej telefonii IP takie jak: nawiązanie i zakończenie rozmowy, parkowanie i odbieranie zaparkowanych połączeń, konferencje trójstronne, przekierowywanie, przełączanie i inne, oraz wideotelefonię i Application Sharing. Z aplikacją tą możliwe jest proste i szybkie nawiązanie wideotelefonii ad-hoc oraz trójstronnych wideokonferencji. Ponadto uruchomienie innovaphone Application Sharing możliwe jest za pomocą jednego kliknięcia, a wybrana treść na ekranie zostanie udostępniona innym użytkownikom.

 

Softphone-myApp

Softphone

Softphone App to w pełni funkcjonalny telefon programowy, który zamienia komputer z systemem Windows w telefon. Rozmowa prowadzona jest przez zestaw słuchawkowy USB. Aplikacja Softphone App umożliwia dodatkową mobilność w miejscu pracy.

Aplikacja ta zawiera wszystkie funkcje klasycznej telefonii IP takie jak: nawiązanie i zakończenie rozmowy, parkowanie i odbieranie zaparkowanych połączeń, konferencje trójstronne, przekierowywanie, przełączanie i inne. Z aplikacją tą możliwe jest proste i szybkie nawiązanie wideotelefonii ad-hoc oraz trójstronnych wideokonferencji. Ponadto uruchomienie innovaphone Application Sharing możliwe jest za pomocą jednego kliknięcia, a wybrana treść na ekranie zostanie udostępniona innym użytkownikom.

 

Call-List-myApps

Call List

Aplikacja ta zawiera listę wszystkich połączeń przychodzących i wychodzących (w tym połączeń grupowych). Nieodebrane rozmowy telefoniczne oznaczone są ikoną na liście historii. W ten sposób można dokładnie śledzić szczegółowe informacje dotyczące każdego połączenia: datę godzinę, czas trwania i kierunek rozmowy telefonicznej. Z  listy historii można również w prosty sposób nawiązać nowe połączenie lub rozpocząć czat z wybranym użytkownikiem.

 

Voicemail-myApps

Voicemail

Aplikacja Voicemail zarządza dostępem do poczty głosowej. Wszystkie wiadomości głosowe są dostępne dla użytkownika i mogą być odtwarzane w razie potrzeby.

Voicemail App pozwala na odtwarzanie, usuwanie i przechowywanie wiadomości głosowych, a także na oddzwonienie do osoby dzwoniącej.

 

Conference-myApp

Conference

Aplikacja Conference App umożliwia zarządzanie wirtualnymi pokojami konferencyjnymi wraz z przydzielaniem elastycznych kodów PIN, oraz zarządzanie niektórymi opcjami monitorowania. W aplikacji widoczne są na pierwszy rzut oka dostępne i używane kanały, uczestnicy konferencji i kto obecnie zawiera głos. Możliwe jest również "wyciszenie" poszczególnych uczestników.

 

Chat-myApps

Chat

Chat App pozwala szybko i łatwo wysyłać krótkie wiadomości tekstowe, emotikony lub małe pliki do użytkowników  indywidualnych lub grup czatu. Formatowanie tekstu ułatwia jego czytanie (kursywa, pogrubienie, podkreślenie i numerowanie). W zależności od rodzaju licencji proces czatu może być zmienny lub trwały.

Niektóre z funkcji dostępne w aplikacji Chat App to wysyłanie tekstu, formatowanie, emotikony, przesyłanie plików, kasowanie, tworzenie, wybieranie i usuwanie grup.

 

Fax-myApps

Fax

Za pomocą aplikacji Fax App można wysyłać dokumenty PDF do odbiorców faksów i odbierać faksy jako dokumenty PDF. Dokumenty są sortowane wg nadawcy lub odbiorcy. Poza tym w aplikacji dostępna jest opcja wyszukiwania odbiorców we wszystkich dostępnych kontaktach za pomocą ogólnego interfejsu wyszukiwania.  

 

 

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00
kom: +48 605 126 099
fax: +48 58 621 10 30
e-podpis: wew. 50

e-mail:
koma@komanord.pl
serwis@komanord.pl
epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu