Praca zdalna

Praca zdalna z rozwiązaniami Koma Nord

Praca zdalna

Pilnie potrzebujesz uruchomić zdalny dostęp do systemów informatycznych Twojej firmy?

Wykorzystując nasze doświadczenie i najnowsze, dostępne technologie tworzymy bezpieczne, wydajne i skalowalne środowisko pracy umożliwiający dostęp zdalny, skutecznie integrując je z firmowymi systemami IT.

 

 

KOMUNIKACJA

Potrzebujesz narzędzi do komunikacji zdalnej takich jak chat, voice, video?
Jeżeli najpilniejszym wyzwaniem w Twojej firmie jest zapewnienie systemów do wideokonferencji i/lub pracy grupowej skontaktuj się z nami. Po krótkiej konsultacji wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie z oferty chmurowej lub rozwiązań instalowanych w Twojej infrastrukturze. Czas uruchomienia rozwiązań chmurowych to mniej niż 1 dzień. 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Twój aktualny firewall nie jest w stanie obsłużyć zwiększonej ilości połączeń VPN?

Możemy Ci pomóc uruchamiając w przeciągu 1-2 dni systemy wirtualne zapewniające odpowiednią funkcjonalność. Jeśli potrzebujesz rozwiązań sprzętowych dostarczamy produkty wiodących w tym obszarze producentów.

 

WORKFLOW

Warto pomyśleć również o systemach do elektronicznego obiegu dokumentów, z cyfrową akceptacją, a nawet kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Taki system może być wykorzystywany do obsługi faktur, umów, wniosków urlopowych, składania i akceptacji zapotrzebowań zakupowych. Każde kolejne procesy są proste w implementacji i można definiować je samemu.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. pracazdalna@komanord.pl

 

 

 

ROZWIĄZANIA

Nasza oferta

Bezpieczny dostęp do sieci firmowej z domu? Z łatwą instalacją plug-and-play?

Proponujemy specjalne Access Pointy (RAP) do bezpiecznej, zdalnej łączności VPN od firmy HPE Aruba. Urządzenia te umożliwiają pracownikom w prosty sposób podłączyć się z dowolnego miejsca do firmowej sieci z dostępem do zasobów firmowych. Firmy nie mogą sobie pozwolić na zamknięcie działalności przez incydenty spowodowane przez klęski żywiołowe czy pandemie, dlatego zapewnienie pracy zdalnej jest niezbędne, aby skutecznie realizować business continuity plan.

 

Gigabitowe Wi-Fi do domowego biura.

Przyspiesz prędkości bezprzewodowe dzięki Wi-Fi 802.11ac, dzięki tunelowaniu dzielonemu osobisty ruch kierowany jest bezpośrednio do Internetu, zmniejsza to obciążenie sieci firmowej WAN oraz pozwala chronić prywatność użytkowników.

 

Łączność dla pracowników mobilnych.

Zdalne punkty dostępowe rozszerzają sieć firmową na użytkowników pracujących w domu lub w tymczasowych miejscach pracy. Oznacza to, że użytkownicy mogą uzyskać dostęp do zasobów firmowych i intranetu z dowolnego miejsca.

 

Dzięki oprogramowaniu Aruba AirWave menedżerowie sieci IT mogą dodatkow zarządzać i monitorować całą rozproszoną siecią, w tym oferowanymi urządzeniami Remote Access Point.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00
kom: +48 605 126 099
fax: +48 58 621 10 30
e-podpis: wew. 50

e-mail:
koma@komanord.pl
serwis@komanord.pl
epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu