Usługi profesjonalne

Doświadczenie |  Bezpieczeństwo |  Zaangażowanie

Usługi profesjonalne

Akquinet GMbh, jeden z partnerów strategicznych Koma Nord, to certyfikowany dostawca usług SAP Managed Services i SAP HANA Operations Services. Certyfikaty posiadane przez Akquinet GMbH są gwarancją jakości i – co najważniejsze – zawsze aktualnej wiedzy naszych specjalistów.  

 

Działamy z zaangażowaniem, stosujemy indywidualne podejście i widzimy efekty. Nasz zespół ekspertów utrzymujących SAP zdobywa uznanie zarówno wśród klientów krajowych, jak i zagranicznych: w latach 2016-2017 Koma Nord we współpracy z Akquinet GMbH wdrażała największą migrację SAP HANA w Europie.

 

 

Nasza oferta

Wsparcie SAP w Twojej lokalizacji

 

Oferowane przez nas usługi zarządzania rozwiązaniami SAP to także wielopoziomowe wsparcie zdalne. Nasi profesjonaliści są w stanie bezproblemowo dostarczyć pełen zakres usług związanych z systemami SAP w przypadku braku możliwości przeniesienia systemów IT klienta do zewnętrznego centrum danych.

Oznacza to wszechstronny, całodobowy monitoring systemów zdalnych realizowany bez przeszkód w ramach umowy serwisowej. Dzięki wsparciu profesjonalistów SAP działy IT naszych klientów otrzymują niezbędną swobodę pracy i mogą skupić się na własnych projektach.

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00
fax: +48 58 621 10 30

e-mail:
koma@komanord.pl
serwis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu