Outsourcing IT

Rozwiązania IT – klucz do sukcesu

Outsourcing IT

Biznes to nieustanny wyścig i rywalizacja. Dlatego prawdziwym kluczem do sukcesu są nowoczesne technologie IT, które stanowią skuteczne narzędzie zaspokajania rosnących potrzeb konsumentów i rywalizacji z coraz silniejszą konkurencją. 

 

Przekonały się o tym zarówno duże korporacje, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa, a także start-upy. Od wielu lat wspieramy naszych Klientów wdrażając rozwiązania adekwatne do ich potrzeb i oczekiwań, aby mogli skutecznie konkurować i wyróżniać się na rynku.

 

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OUTSOURCINGIEM?


ZADZWOŃ

+48 500 672 196

Dostarczamy wszechstronny zakres usług w szerokim obszarze teleinformatyki, które usprawniają procesy biznesowe w każdej organizacji.

Nasza oferta

Share Point logoDostarczamy kompleksowe usługi związane z SharePoint w elastycznych, dostosowanych do potrzeb organizacji modelach współpracy. Świadczymy wsparcie produktu w pełnym zakresie utrzymania obejmujące:

 

 • projektowanie architektury systemu SharePoint 2010/2013/2016/2019
 • planowanie infrastruktury środowiska IT dla SharePoint
 • instalację oprogramowania SharePoint w środowisku IT
 • przeprowadzanie migracji do nowszej wersji
 • Integracje z zewnętrznymi systemami
 • Integracje autoryzacji
 • zarządzanie Active Directory (AD).
 • kompleksowe utrzymanie i rozwój istniejących systemów i aplikacji szkolenie użytkowników
 • zarządzane wdrożonymi usługami
 • rozwiązywanie bieżących problemów np. wydajnościowych
 • wsparcie dotyczące bezpieczeństwa i utrzymania serwerów
 • opiekę i rozwijanie rozwiązań On-Premise
 • pośrednictwo w kontaktach z Microsoft
 • migrację do chmury Office 365, SharePoint Online
 • wdrażanie systemów w chmurze - Office 365, SharePoint Online
 • tworzenie i testy kopii zapasowych
 • tworzenie i administracja systemów na bazie technologii Nintex np. Nintex Workflow, Nintex Forms
 • analizy potrzeb w zakresie tworzenia, rozwoju i utrzymania oprogramowania
 • analizę czasu i kosztów wdrożenia rozwiązań i funkcji dla nowych oraz istniejących systemów
 • planowanie, budowę i wdrażanie nowych aplikacji mobilnych, webowych i desktopowych w środowisku .NET oraz C#
 • wykonanie projektów UI / UX, architektury aplikacji, dokumentacji technicznej
 • tworzenie strategii komunikacji i współpracy w Intranecie / Extranecie przy pomocy systemu SharePoint
 • dostosowywanie (customizacja) oprogramowania SharePoint - projektowanie i wdrażanie zachowania, wyglądu i logiki biznesowej do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Podczas pracy korzystamy ze sprawdzonych praktyk zarządzania projektami ITIL, AGILE czy SCRUM. Planując i współpracując z naszymi Klientami często wykorzystujemy zalety Microsoft Azure DevOps.

 

 

Czym jest Microsoft SharePoint?

Praca z Sites od MS Share Point


Wszechstronna platforma do zapewnienia komunikacji w firmie zawierająca kolekcję różnorodnych produktów i technologii. Można ją porównać do całej rodziny Office`a zawierającej kompozycję różnorodnych aplikacji jak np. Word, Excel czy PowerPoint – dających ogromne możliwości pojedynczo i jeszcze większe razem.


Sharepoint dostarcza ogromną ilość rozwiązań wspierających komunikację webową i został skonstruowany z myślą o wielopoziomowej komunikacji wewnętrznej w dużych i średnich organizacjach. Dodatkowo, z każdą kolejną wersją, Microsoft wprowadza nowe opcje, a poszczególne rozwiązania można wykorzystać na wiele sposobów.


Wybrane obszary logiczne pracy aplikacji można podzielić na 6 głównych funkcji jakie dostarcza środowisko Sharepoint:

 1. SITES - narzędzie główne, zaprojektowane jako miejsce centralne, z poziomu którego możemy tworzyć np. widoki stron dla poszczególnych działów firmy oraz zabezpieczyć je. Wszystko stworzymy w SharePoint a raz stworzony widok można dowolnie edytować, również z poziomu współpracowników.

 2. COMMUNITIES – praca zespołowa. Pozwala na wspólną pracę nad jednym dokumentem w czasie rzeczywistym. Umożliwia stworzenie jednej firmowej bazy wiedzy, w jednym miejscu, nad którą mogą pracować wszyscy pracownicy. Sharepoint to praca zespołowa, ponieważ wszystkie dokumenty firmowe, prezentacje, pliki video, audio, zdjęcia i wiele innych można w nim umieścić w łatwy sposób wymieniać.

 3. CONTENT - miejsce do przechowywanie różnorodnych danych. Zamiast zapisywać pliki na lokalnym dysku, w prosty sposób można je wszystkie umieszczać na platformie Sharepoint, decydując równocześnie jak, gdzie, komu i kiedy w organizacji będą one dostępne. Decyzje mogą dotyczyć np. wielopoziomowego zabezpieczania w taki sposób, aby tylko nieliczni mieli do nich dostęp, inni mogli je tylko odczytać, a jeszcze inni mogli zmieniać zawartość.

 4. SEARCH – wbudowana wyszukiwarka pozwalającą na szybkie i skuteczne odnajdywanie dokumentów w całej rozbudowanej bazie plików.

 5. INSIGHTS - zbiera wszystkie informacje i dokumenty razem zapewniając zautomatyzowane łączenie danych oraz lepszą prezentacje w celu maksymalnie czytelnego ich przedstawienia. Aplikacja umożliwia tworzenie wykresów i diagramów, które w zrozumiały sposób obrazują skomplikowane i trudne w analizie, surowe dane.

 6. COMPOSITES – to zapewnienie indywidualnego dopasowania w organizacji. Aplikacja pozwala dostosować konfigurację do faktycznych potrzeb firmy bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych. Jest to możliwe przy pomocy takich programów, jak Microsoft Flow, Visio czy Infopath w których można, w prosty sposób tworzyć np. przepływy pracy lub formularze.


Nowoczesna platforma intranetowaReasumując, SharePoint to platforma do tworzenia wielu rozwiązań i odpowiedzi na problemy komunikacyjne w firmie. Skutecznie ułatwia projektowanie narzędzi pracy zespołowej, wspiera współpracę pomiędzy pracownikami, bezpiecznie przechowuje dane, administruje zasoby oraz automatyzuje procesy biznesowe.

 

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu