SAP

Doświadczenie |  Bezpieczeństwo |  Zaangażowanie

SAP

Akquinet GMbh wspólnie z naszym zespołem ekspertów dostarcza usługi specjalistyczne SAP, zdobywając uznanie wśród Klientów na całym świecie. Razem wdrażaliśmy największą migrację SAP HANA w Europie (2016-2017).  

 

 

Akquinet GMbH to strategiczny partner Koma Nord, będący certyfikowanym dostawcą usług SAP Managed Services i SAP HANA Operations Services. Posiadane certyfikaty są gwarancją jakości i zawsze aktualnej wiedzy naszych specjalistów. Działamy z zaangażowaniem, stosujemy indywidualne podejście i wdrażamy efektywne rozwiązania SAP.

 

 

Nasza oferta

Zapewniamy niezawodne wsparcie i bezpieczeństwo

 

Kompleksowa oferta SAP uwzględnia także usługę Data Center. Usługa ta zlokalizowana jest w certyfikowanych centrach danych TÜV-IT, gdzie obsługujemy systemy SAP firm międzynarodowych działających zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Nasze centrum danych jest aktualizowane na bieżąco i posiada najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

 

Certyfikowane rozwiązania w chmurze SAP to morze korzyści: elastyczna oferta przynosząca niższe koszty, spełnione wymagania prawne, najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodność gwarantowana przez doświadczonych ekspertów.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

e-podpis: wew. 50

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu