Zarządzanie

Rozwiązania do zarządzania firmą

Zarządzanie

Grupa rozwiązań biznesowych przeznaczona do zwiększania efektywności funkcjonowania organizacji w obszarach komunikacji wewnętrznej, gromadzenia i zarządzania wiedzą oraz kontaktów zewnętrznych z klientami. Zasługująca na szczególna uwagę z racji wykorzystywania szeroko rozwijanych mechanizmów sztucznej inteligencji oraz predykcyjno-adaptacyjnych modeli działania organizacji.

Nasza oferta

Jest to specyficzna grupa usług i rozwiązań telekomunikacyjnych głęboko wtopionych w procesy biznesowe organizacji. Odbiorcami modelu Collaboration są rozproszone geograficznie organizacje i struktury biznesowe, które potrzebują różnorodnych systemów wspomagania pracy grupowej.

 

Często wykorzystywanymi obszarami stosowania rozwiązań Collaboration jest telekomunikacja głosowa typu VoIP, komunikacja video, konferencje internetowe i pochodne. Możliwe jest wówczas zwiększenie wydajności pracy zespołów, czy proste ograniczenie kosztów telekomunikacyjnych. Jednak collaboration, to coś więcej niż telekomunikacja, zawiera w sobie również techniki pracy grupową oraz współdzielenia zasobów informacji.

 

Jako integrator, prowadzimy technologiczne wsparcie Klientów w ich drodze do doskonałości operacyjnej. Wdrożając metody i techniki typu Six Sigma, Lean Six Sigma czy Lean Manufacturing.

Podpowiemy jak mądrze użyta technologia może wesprzeć procesy operacyjne w firmie. W ramach skalowania usługi i sprzętu, wykonamy wyliczenia symulujące, pokazujące efektywność ekonomiczną stosowania głęboko zintegrowanych elementów komunikacji jak komputer, czy smartfon.

 

Dzięki współpracy z wiodącymi dostawcami rozwiązań jak np. Cisco, Microsoft, Atlassian jesteśmy w stanie dostarczyć dowolnie złożone i skalowalne rozwiązania właściwe dla potrzeb danej organizacji.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

e-podpis: wew. 50

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu