Inne

Oprogramowanie i systemy dla Twojego biznesu.

Inne

Inżynierowie Koma Nord to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem - średnio 12 lat w pracy przy dużych projektach infrastrukturalnych, sieciowych i systemowych.

Koma Nord zapewnia kompleksowe usługi doradcze, projektowe, wdrożeniowe i utrzymaniowe.

 

Stale rozwija swoją ofertę inwestując we współpracę z liderami technologicznymi z Polski i zagranicy.

 

Poniżej przedstawiamy pozostałe składowe naszej oferty.

Nasza oferta

Jest to specyficzna grupa usług i rozwiązań telekomunikacyjnych głęboko wtopionych w procesy biznesowe organizacji. Odbiorcami modelu Collaboration są rozproszone geograficznie organizacje i struktury biznesowe, które potrzebują różnorodnych systemów wspomagania pracy grupowej.

 

Często wykorzystywanymi obszarami stosowania rozwiązań Collaboration jest telekomunikacja głosowa typu VoIP, komunikacja video, konferencje internetowe i pochodne. Możliwe jest wówczas zwiększenie wydajności pracy zespołów, czy proste ograniczenie kosztów telekomunikacyjnych. Jednak collaboration, to coś więcej niż telekomunikacja, zawiera w sobie również techniki pracy grupową oraz współdzielenia zasobów informacji.

 

Jako integrator, prowadzimy technologiczne wsparcie Klientów w ich drodze do doskonałości operacyjnej. Wdrożając metody i techniki typu Six Sigma, Lean Six Sigma czy Lean Manufacturing.

Podpowiemy jak mądrze użyta technologia może wesprzeć procesy operacyjne w firmie. W ramach skalowania usługi i sprzętu, wykonamy wyliczenia symulujące, pokazujące efektywność ekonomiczną stosowania głęboko zintegrowanych elementów komunikacji jak komputer, czy smartfon.

 

Dzięki współpracy z wiodącymi dostawcami rozwiązań jak np. Cisco, Microsoft, Atlassian jesteśmy w stanie dostarczyć dowolnie złożone i skalowalne rozwiązania właściwe dla potrzeb danej organizacji.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00
kom: +48 605 126 099
fax: +48 58 621 10 30
e-podpis: wew. 50

e-mail:
koma@komanord.pl
serwis@komanord.pl
epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu