Inne

Oprogramowanie i systemy dla Twojego biznesu.

Inne

Inżynierowie Koma Nord to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem - średnio 12 lat w pracy przy dużych projektach infrastrukturalnych, sieciowych i systemowych.

Koma Nord zapewnia kompleksowe usługi doradcze, projektowe, wdrożeniowe i utrzymaniowe.

 

Stale rozwija swoją ofertę inwestując we współpracę z liderami technologicznymi z Polski i zagranicy.

 

Poniżej przedstawiamy pozostałe składowe naszej oferty.

Nasza oferta

Dla naszych Klientów bardzo ważne jest silne wsparcie merytoryczne. Inaczej mówiąc wiedza i doświadczenie, które przekładają się na praktykę.

 

Wielu z naszych Klientów posiada własne zespoły informatyczne. Mimo to korzystają często z profesjonalnych usług naszego zespołu. Z punktu widzenia Klienta jest to wygodne i uzasadnione ekonomicznie. Dużo łatwiej jest skorzystać z działań firmy zewnętrznej - partnera biznesowego - niż samemu martwić się o dodatkowych specjalistów odpowiednich kwalifikacji.

 

Jest jeszcze jeden aspekt, który wiąże się z usługami profesjonalnymi - odpowiedzialność. W szczególnie istotnych dla przedsiębiorstwa działaniach wygodnie jest mieć firmę z zewnątrz, która posiada wieloosobowy zespół specjalistów dodatkowo wspierany przez producentów i która bierze na siebie odpowiedzialność za prowadzone działania. W takim przypadku Klient ma gwarancję, że działania zakończą się sukcesem. Zawsze.

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

e-podpis: wew. 50

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu