Praca zdalna

Praca zdalna z rozwiązaniami Koma Nord

Praca zdalna

Pilnie potrzebujesz uruchomić zdalny dostęp do systemów informatycznych Twojej firmy?

Wykorzystując nasze doświadczenie i najnowsze, dostępne technologie tworzymy bezpieczne, wydajne i skalowalne środowisko pracy umożliwiający dostęp zdalny, skutecznie integrując je z firmowymi systemami IT.

 

 

KOMUNIKACJA

Potrzebujesz narzędzi do komunikacji zdalnej takich jak chat, voice, video?
Jeżeli najpilniejszym wyzwaniem w Twojej firmie jest zapewnienie systemów do wideokonferencji i/lub pracy grupowej skontaktuj się z nami. Po krótkiej konsultacji wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie z oferty chmurowej lub rozwiązań instalowanych w Twojej infrastrukturze. Czas uruchomienia rozwiązań chmurowych to mniej niż 1 dzień. 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Twój aktualny firewall nie jest w stanie obsłużyć zwiększonej ilości połączeń VPN?

Możemy Ci pomóc uruchamiając w przeciągu 1-2 dni systemy wirtualne zapewniające odpowiednią funkcjonalność. Jeśli potrzebujesz rozwiązań sprzętowych dostarczamy produkty wiodących w tym obszarze producentów.

 

WORKFLOW

Warto pomyśleć również o systemach do elektronicznego obiegu dokumentów, z cyfrową akceptacją, a nawet kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Taki system może być wykorzystywany do obsługi faktur, umów, wniosków urlopowych, składania i akceptacji zapotrzebowań zakupowych. Każde kolejne procesy są proste w implementacji i można definiować je samemu.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. pracazdalna@komanord.pl

 

 

 

ROZWIĄZANIA

Nasza oferta

Wspólnie z VMware dostarczamy wachlarz rozwiązań wspierających zdalne działania organizacji i skuteczną pracę jej pracowników pozwalające na:

 

 • Zapewnienie ciągłości działania organizacji - Business Continuity Solutions,
 • Bezpieczny, zdalny dostęp dzięki szyfrowaniu, konteneryzacji i wielostopniowej autoryzacji,
 • Rozwiązanie problemu przeciążonych systemów VPN
  np. dostęp zdalny, VDI i per-app VPN konsumuje kilkakrotnie mniej pasma niż stacja robocza w domu podłączona do Centrali przez VPN; dodatkowo ruch VPN jest mniej przewidywalny, co może prowadzić do niestabilności usługi.
 • Zarządzanie urządzeniem końcowym jak komputer czy telefon, niezależnie od tego, czy należy on do pracodawcy czy pracownika (BYOD) i bez względu na lokalizację w jakiej obecnie się znajduje.
 • Zapewnienie pełnego wsparcia dla narzędzi pracy grupowej takich jak MS Teams, O365, Skype,Zoom i Slack.

 

Business Continuity Solutions - Rozwiązania zapewniające ciągłość biznesową

 

Nieplanowane wydarzenia i ograniczenia dotyczące podróży sprawiają, że kontynuowanie „zwykłej działalności biznesowej” jest prawie niemożliwe. Aby ją zapewnić, musisz umożliwić pracownikom zdalną pracę i utrzymanie wydajności, poprzez zwiększenie ilości kanałów komunikacyjnych oraz zapewnienie ciągłego, bezpiecznego dostępu do aplikacji w poszczególnych punktach wykonywania pracy.

 

 1. Zbuduj cyfrowe przestrzenie robocze w obszarach organizacji oraz osobistych punktach końcowych, zapewniając im dostęp do krytycznych aplikacji.
 2. Chroń wszystkie punkty końcowe, które uzyskują zdalny dostęp do zasobów organizacji.
 3. Przyspiesz działanie aplikacji krytycznych dla połączeń zdalnych.
 4. Zapewnij elastyczność, tak aby szybko, na żądanie, skalować środowisko pracy użytkowników zdalnych.

 

VMware Horizon

 

VMware Horizon® 7 to rozwiązanie, które upraszcza procesy zarządzania i dostarczania tzw. wirtualnych komputerów stacjonarnych oraz aplikacji. Oprogramowanie może pracować lokalnie, w chmurze, w konfiguracji hybrydowej lub w wielu chmurach – to wszystko za pośrednictwem jednej platformy użytkownika końcowego.

 

Dzięki zapewnieniu pełnego zarządzania środowiskiem roboczym i optymalizacji jako centrum danych definiowanego programowo, Horizon 7 skutecznie pomaga w kontroli, zarządzaniu i ochronie wszystkie zasobów IT systemu Windows. Rozwiązanie sprawdza się u  użytkowników końcowych, potrzebujących szybkości i wydajności w realizowanych procesach biznesowych.

 

 

VMware Workspace One

 

VMware Workspace ONE to inteligentna platforma pracy zdalnej, która w prosty i bezpieczny sposób dostarcza i zarządza dowolną aplikacją na dowolnym urządzeniu poprzez zintegrowane procesów kontroli dostępu, zarządzania aplikacjami i wieloplatformowego zarządzanie stanowiskami końcowymi.

 

Praca z aplikacją zaczyna się od prostego w obsłudze, jednokrotnego logowania (SSO) zapewniającego dostępu do chmury, telefonu komórkowego, internetu, oraz aplikacji dla systemu Windows. Wszystko to w jednym katalogu, zawierającym również w pełni zintegrowaną pocztę e-mail, kalendarz, pliki i narzędzia do wspólnego działania dla pracowników będących on-line.

 

 

Workspace ONE automatyzuje dostarczanie i konfigurację kompletnego środowiska pracy bezpośrednio na urządzenia mobilne typu laptop lub smartfon. Dodatkowo umożliwia wszechstronne, prowadzone w czasie rzeczywistym zarzadzanie  cyklem życia aplikacji, przenosząc starsze aplikacje typu klient-serwer na wyższy poziom - do ery firmowej, mobilnej chmury.

 

 

Cyfrowy obszar roboczy

 

Zwiększ możliwości pracy zdalnej tworząc cyfrowe obszary robocze, zapewniające dostęp do dowolnej aplikacji na dowolnym urządzeniu bez narażania zasad bezpieczeństwa. Umożliwiaj pracownikom zdalnym na elastyczny wybór urządzeń i dostarczaj wirtualne pulpity (VDI) o krytycznym znaczeniu dla biznesu oraz aplikacje na dowolne urządzenie, zarówno należące do firmy jak i własne, należące do pracownika (BYO).

 

Nadaj bezpieczny dostęp do aplikacji dzięki modelowi kontroli dostępu Zero Trust, bez względu na to, czy aplikacje znajdują się w chmurze, czy w centrum danych. Elastyczna infrastruktura IT to pełne i szybkie skalowanie potrzebnych zasobów realizowane w czasie rzeczywistym – wszystko aby sprostać zmieniającym się wymaganiom pracy zdalnej.

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

e-podpis: wew. 50

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu