Producenci

Oferta Koma Nord to nowoczesne, szybkie i wydajne technologie najlepszych producentów.

Producenci

Oferta obejmuje pełny asortyment najnowszych rozwiązań technologicznych dla Klientów o najwyższych wymaganiach, od małych firm po wielkie korporacje. 

 

Jako integrator systemów informatycznych starannie dobieramy platformy sprzętowe i oprogramowanie do potrzeb użytkowników. Zapewniamy wysoką jakość, innowacyjność technologiczną i bezpieczeństwo danych.

 

Nasza oferta

 

KOMA NORD Gold Partner HPE

Z sukcesami wdrażamy rozwiązania marki Hewlett Packard Enterprise.

Status Gold Partner jest potwierdzeniem kompetencji zespołu inżynierskiego.

Posiadamy certyfikat HPE Partner Branded Support for Networking (Aruba), który potwierdza kompetencje w zakresie świadczenia usług serwisowych dla produktów sieciowych w imieniu HPE.

Jako doświadczony wykonawca i integrator systemów IT gwarantujemy naszym Klientom pełne wykorzystanie ogromnego potencjału rozwiązań Aruba oraz maksimum efektywności przy optymalnej cenie.

 

 

 

 

Certyfikaty i statusy partnerstwa:

 

  • Platinum Partner Solution Provider - VMware and Hyper-V Virtualization on HPE
  • Gold Partner Services Partner - VMware and Hyper-V Virtualization on HPE
  • Gold Partner Services Partner - HPE Pointnext Services
  • Aruba Platium Partner ClearPass Policy Management Competency
  • Aruba Platium Partner Switching Specialization
  • Aruba Platium Partner Wireless LAN Specialization

 

 

 

 

 

 

 

Hewlett Packard Enterprise Company to międzynarodowy koncern powstały 1 listopada 2015 r. po podziale firmy Hewlett-Packard na HP Inc. i HPE. Firma skupia się na dostarczaniu urządzeń serwerowych, storage i sieciowych. Zapewnia także wsparcie i oprogramowanie do sprzedawanych rozwiązań.

 

 

  • HPE Serwery - oferta HPE obejmuje pełny asortyment serwerów dla klientów o najwyższych wymaganiach, od małych firm po wielkie korporacje. Montowane krawędziowo serwery modułowe (blade), serwery stojakowe, serwery dedykowane, czy też serwery z najwyższej półki zawsze będą niezawodne, skalowalne i bezpieczne.
  • HPE Software - oferowany jest szeroki asortyment produktów pozwalających na optymalizację procesów biznesowych przedsiębiorstwa (BTO - Business Technology Optimization). Rozwiązania BTO pozwalają upewnić się, że każdy dolar, euro, czy złotówka zainwestowana w IT, oraz każda aplikacja wykorzystywana w przedsiębiorstwie pozwoli osiągnąć założone przez firmę cele biznesowe. W odróżnieniu od innego oprogramowania i narzędzi, które koncentrują się tylko na wewnętrznych procesach, HP BTO optymalizuje strategiczne zależności pomiędzy technologią a biznesem.
  • HPE Networking - rozwiązania sieciowe HPE zostały opracowane dla dużych i małych organizacji. W ofercie producenta znajduje się wiele kompatybilnych rozwiązań, które współpracują z istniejącą strukturą IT w celu zapewnienia komunikacji między zasobami firmy. Portfolio HPE obejmuje: przełączniki – zarządzalne i niezarządzalne, punkty dostępowe, transceivery oraz oprogramowanie pozwalające na zarządzanie sieciami.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu