innovaphone

Logo firmy innovaphone AG

Od momentu założenia innovaphone AG w 1997 roku odgrywa znaczącą rolę w kształtowaniu i rozwoju telefonii IP. Firma zarządzana przez właścicieli i w 100% samofinansująca się jest synonimem zrównoważonego rozwoju, wartości dodanej i najnowocześniejszej technologii.

 

Wszystkie rozwiązania sprzętowe i programowe opracowywane są we własnym zakresie przez inżynierów innovaphone oraz specjalistów w dziedzinie oprogramowania i produkowane są wyłącznie w Europie. innovaphone zatrudnia obecnie ponad 100 osób w siedzibie głównej w Sindelfingen, w innych lokalizacjach w Niemczech oraz w trzech zagranicznych oddziałach we Francji, w Austrii i we Włoszech.

 


Główną ideą działu rozwoju innovaphone jest ciągła ewolucja w kierunku stopniowego wdrażania nowych technologii: od pierwszej bramy VoIP do kompletnego systemu telefonii IP innovaphone PBX, poprzez rozwiązanie Unified Communications myPBX oraz uniwersalne środowisko pracy innovaphone myApps.

 

W innovaphone innowacje technologiczne i wysoka ochrona inwestycji są absolutnie zgodne. Wiarygodność i rzetelność firmy znajdują również odzwierciedlenie w strategii biznesowej firmy: produkty innovaphone są od samego początku sprzedawane przez autoryzowanych dystrybutorów i resellerów przeszkolonych we własnym centrum szkoleniowym firmy.

 

Dzięki środowisku pracy i komunikacji myApps innovaphone radykalnie zmieniła pojęcie komunikacji korporacyjnej: framework, który opiera się na nowoczesnych technologiach internetowych, otwiera rozwiązanie innovaphone dla społeczności programistów, którzy mogą tworzyć własne aplikacje na otwartych interfejsach środowiska myApps. Podobnie jak aplikacje innovaphone Apps, mogą one być sprzedawane za pośrednictwem sklepu innovaphone AppStore.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu