Bitdefender

Bitdefender jest globalnym liderem cyberbezpieczeństwa chroniącym ponad 500 milionów systemów w ponad 150 krajach. Od 2001 roku innowacje Bitdefender konsekwentnie dostarczają wielokrotnie nagradzane produkty bezpieczeństwa i analizy zagrożeń dla ludzi, domów, firm i ich urządzeń, sieci i usług w chmurze. Dziś Bitdefender jest również wybranym dostawcą, używanym w ponad 38% światowych rozwiązań bezpieczeństwa.

 

Bitdefender to zaawansowane oprogramowanie antywirusowe dostosowane do potrzeb biznesu i klientów indywidualnych. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania, program zapewnia bezpieczeństwo urządzeń mobilnych i komputerów, przy wysokiej wydajności, użyteczności i intuicyjnym systemie zarządzania. Antywirus Bitdefender to skuteczność potwierdzona wieloma wyróżnieniami, którą wybrało ponad 500 milionów użytkowników na świecie. Rozwiązanie jest bardzo elastyczne, niezależnie od tego, czy wymagamy ochrony antywirusowej dla jednego urządzenia, inteligentnego domu, małej firmy, infrastruktury hybrydowej czy korporacyjnego centrum danych.

 

 

Bitdefender dla biznesu - Pełna ochrona Twojej firmy


GravityZone to rozwiązanie biznesowe, które może być zainstalowane lokalnie lub hostowane przez Bitdefender. Wielowarstwowa ochrona ze sprawdzoną techniką uczenia maszynowego, zaawansowaną heurystyką, oprogramowaniem anty-ransomware, zaawansowanym mechanizmem zapobiegającym exploitom, sygnaturami, Zaporą i Kontrolą Urządzeń są zawarte w każdej z poniższych opcji.

 

Chroń cenne dane swojej firmy oraz prywatność pracowników – zadbaj o bezpieczeństwo swoich urządzeń w skuteczny i wygodny sposób. Program antywirusowy Bitdefender GravityZone zainstalujesz zarówno lokalnie, jak i zdalnie dla grupy komputerów. To funkcjonalne rozwiązanie szczególnie dla dużych firm i przedsiębiorstw, dysponujących rozbudowaną infrastrukturą informatyczną. Zautomatyzowana instalacja, bieżąca kontrola urządzeń, Antymalware z pro-aktywnym wykrywaniem heurystycznym, zabezpieczenia przed najnowszymi rodzajami zagrożeń typu ransomware, anty-exploit, firewall – antywirus Bitdefender to kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu, zawarte w trzech produktach. Wybierz opcję, która zapewni optymalną ochronę urządzeń w Twojej firmie.

 

 

 

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu