Usługi profesjonalne

Dedykowane rozwiązania IT

Usługi profesjonalne

Każda firma marzy o tym, aby znaleźć skuteczny sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji. My wybraliśmy drogę budowania zaufania u naszych Klientów. Drogą do tego celu są usługi.

 

Jest to dziedzina, którą rozwijamy od początku istnienia firmy. Szeroki wachlarz rozwiązań pozwala na wsparcie naszych Klientów niemal w każdym obszarze teleinformatyki, począwszy od prostych serwisów, na tworzeniu zaawansowanych projektów systemów kończąc

 

Nasze usługi profesjonalne to gwarantowany sukces w działaniach.

Nasza oferta

Microsoft SharePoint to platforma aplikacji webowych, która wspiera rozmaite kombinacje dotyczące zarządzania, publikacji oraz manipulacji informacjami pomiędzy użytkownikami w sieci korporacyjnej.

 

SharePoint pozwala na zarządzanie i zabezpieczanie stron internetowych oraz różnego rodzaju plików i dokumentów przekazywanych pomiędzy serwerami a klientami. Ponadto, Microsoft SharePoint może pełnić rolę platformy deweloperskiej, za pomocą której webmasterzy mogą rozbudowywać swoje aplikacje. Dzięki tym cechom Sharepoint jest używany jako standard w wielu światowych korporacjach oraz mniejszych organizacjach.

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna
Oddział Małopolska

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

+48 58 621 11 00
fax +48 58 621 10 30

e-mail:
koma@komanord.pl

Os. 2 Pułku Lotniczego 1E/U5
31-867 Kraków 

+48 12 31 44 220
+48 12 31 45 708

e-mail:
koma@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu