SAP

Doświadczenie |  Bezpieczeństwo |  Zaangażowanie

SAP

Akquinet GMbh, jeden z partnerów strategicznych Koma Nord to certyfikowany dostawca usług SAP Managed Services i SAP HANA Operations Services. Certyfikaty posiadane przez Akquinet GMbH są gwarancją jakości i zawsze aktualnej wiedzy naszych specjalistów.  

 

Działamy z zaangażowaniem, stosujemy indywidualne podejście i widzimy efekty. Nasz zespół ekspertów utrzymujących SAP zdobywa uznanie zarówno wśród klientów krajowych, jak i zagranicznych: w latach 2016-2017 Koma Nord we współpracy z Akquinet GMbH wdrażała największą migrację SAP HANA w Europie.

 

 

Nasza oferta

Zapewniamy niezawodne wsparcie i bezpieczeństwo

 

Kompleksowa oferta SAP uwzględnia także usługę Data Center. Usługa ta zlokalizowana jest w certyfikowanych centrach danych TÜV-IT, gdzie obsługujemy systemy SAP firm międzynarodowych działających zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Nasze centrum danych jest aktualizowane na bieżąco i posiada najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

 

Certyfikowane rozwiązania w chmurze SAP to morze korzyści: elastyczna oferta przynosząca niższe koszty, spełnione wymagania prawne, najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodność gwarantowana przez doświadczonych ekspertów.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00
fax: +48 58 621 10 30

e-mail:
koma@komanord.pl
serwis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu