Usługi profesjonalne

Doświadczenie |  Bezpieczeństwo |  Zaangażowanie

Usługi profesjonalne

Akquinet GMbh, jeden z partnerów strategicznych Koma Nord, to certyfikowany dostawca usług SAP Managed Services i SAP HANA Operations Services. Certyfikaty posiadane przez Akquinet GMbH są gwarancją jakości i – co najważniejsze – zawsze aktualnej wiedzy naszych specjalistów.  

 

Działamy z zaangażowaniem, stosujemy indywidualne podejście i widzimy efekty. Nasz zespół ekspertów utrzymujących SAP zdobywa uznanie zarówno wśród klientów krajowych, jak i zagranicznych: w latach 2016-2017 Koma Nord we współpracy z Akquinet GMbH wdrażała największą migrację SAP HANA w Europie.

 

 

Nasza oferta

Dopasowujemy model do Twojego biznesu

 

Modernizacja systemów informatycznych i wdrażanie nowych rozwiązań generuje mnóstwo wyzwań w poszczególnych obszarach biznesowych. Aby pozwolić Ci na szybkie, efektywne prowadzenie projektów IT, zespół profesjonalistów wesprze Twój biznes modułem BluePrint i systemami testowymi – niezależnie od tego, czy wprowadzasz SAP, czy zmieniasz SAP na SAP HANA.

 

Dzięki elastycznemu modelowi masz możliwość rozpoczęcia nowych projektów bez konieczności angażowania się w procesy operacyjne i ponoszenia zbędnych kosztów.

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00
fax: +48 58 621 10 30

e-mail:
koma@komanord.pl
serwis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu