Cloud

Chmura dla małych i średnich firm.

Cloud

Cloud Computing to trend polegający na przeniesieniu danych lub całych aplikacji z komputerów należących do ich użytkowników na serwery należące do firm świadczących te usługi. Dostęp do tego typu zasobów użytkownik może uzyskać niezależnie od lokalizacji, za pośrednictwem dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Z aplikacji w chmurze często można korzystać za pomocą przeglądarki. 

Nasza oferta

Chcesz wejść na wyższy poziom pracy grupowej, a potrzeby Twojej firmy zmieniają się dynamicznie?

 

Poznaj usługę Microsoft Azure

 

 

 

Microsoft Azure, gdy chcesz zyskać podobną swobodę, bezpieczeństwo i nieprzerwaną dostępność dla Twoich systemów serwerowych.

Pozbądź się kłopotów i kosztów związanych z utrzymaniem własnej serwerowni, serwerów, macierzy, systemów zabezpieczania danych i kopii zapasowych.

 


Microsoft gwarantuje, że Twoje dane nie będą przechowywane poza obszarem Unii Europejskiej a ich utrzymywanie i zabezpieczenie jest zgodne z wytycznymi nowej ustawy dotyczącej przetwarzania danych osobowych (RODO).

Koma Nord pomoże w analizie Twoich systemów informatycznych, aby wskazać, które z nich warto przenieść do chmury Microsoft i jakie korzyści z tego osiągniesz.

 

Nie trać czasu. Pozwól nam stworzyć dedykowaną ofertę dla Ciebie, w ramach której przeprowadzimy kompleksowo cały projekt migracji tak aby był niezauważalny z punktu widzenia biznesu.

Możemy również zająć się utrzymaniem systemów informatycznych w chmurze MS Azure.

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej skontaktuj się z nami.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

e-podpis: wew. 50

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu