Praca zdalna

Praca zdalna z rozwiązaniami Koma Nord

Praca zdalna

Pilnie potrzebujesz uruchomić zdalny dostęp do systemów informatycznych Twojej firmy?

Wykorzystując nasze doświadczenie i najnowsze, dostępne technologie tworzymy bezpieczne, wydajne i skalowalne środowisko pracy umożliwiający dostęp zdalny, skutecznie integrując je z firmowymi systemami IT.

 

 

KOMUNIKACJA

Potrzebujesz narzędzi do komunikacji zdalnej takich jak chat, voice, video?
Jeżeli najpilniejszym wyzwaniem w Twojej firmie jest zapewnienie systemów do wideokonferencji i/lub pracy grupowej skontaktuj się z nami. Po krótkiej konsultacji wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie z oferty chmurowej lub rozwiązań instalowanych w Twojej infrastrukturze. Czas uruchomienia rozwiązań chmurowych to mniej niż 1 dzień. 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Twój aktualny firewall nie jest w stanie obsłużyć zwiększonej ilości połączeń VPN?

Możemy Ci pomóc uruchamiając w przeciągu 1-2 dni systemy wirtualne zapewniające odpowiednią funkcjonalność. Jeśli potrzebujesz rozwiązań sprzętowych dostarczamy produkty wiodących w tym obszarze producentów.

 

WORKFLOW

Warto pomyśleć również o systemach do elektronicznego obiegu dokumentów, z cyfrową akceptacją, a nawet kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Taki system może być wykorzystywany do obsługi faktur, umów, wniosków urlopowych, składania i akceptacji zapotrzebowań zakupowych. Każde kolejne procesy są proste w implementacji i można definiować je samemu.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. pracazdalna@komanord.pl

 

 

 

ROZWIĄZANIA

Nasza oferta

Funkcjonujemy w czasach rosnących wymagań stawianych wykonywaniu pracy zdalnej, gdy nacisk kładziony jest na produktywność pracowników, a nie ich lokalizację. Praca jest wykonywana zawsze i wszędzie - w domu, w kawiarni, w pociągu. Rosnąca tendencja daje pracownikom swobodę wykonywania zadań poza biurem, bez ustalonych godzin, na ich własnym sprzęcie (BYOD). Jednocześnie dział IT musi skutecznie obsługiwać komunikacje pomiędzy wieloma platformami, zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi, egzekwować firmowe polityki dostępu, zapewniać uwierzytelnianie wieloskładnikowe i wysoką, globalną dostępność nawet przy mniejszej ilości zasobów.

 

Subskrypcja Advanced Remote Access rozszerza podstawową łączność VPN o wszystkie, wyżej wymienione funkcje. To wszystko, za ułamek ceny innych, zaawansowanych rozwiązań dedykowanych, dostarczane jest w elastyczny i wygodny sposób zarówno dla użytkownika końcowego jak i administratora.

 

Każda zapora Barracuda CloudGen obsługuje nieograniczoną liczbę klientów VPN. Klient Barracuda Network Access VPN zapewnia klienta VPN dla systemów Windows, macOS i Linux, który gwarantuje wyższą wydajność i funkcjonalność niż standardowe oprogramowanie klienckie IPsec.

Korzyści obejmują szybkie przywracanie tuneli VPN, „zawsze włączone” połączenia VPN dla komputerów PC, obsługę nadmiarowej bramy VPN, selektywne kierowanie ruchem sieciowym przez tunel VPN oraz optymalne wykrywanie bramy VPN na podstawie lokalizacji.

 

Barracuda Network Access Client, w połączeniu z Barracuda CloudGen Firewall, zapewnia centralnie zarządzaną Network Access Control (NAC) i zaawansowaną osobistą zaporę ogniową. Gwarantuje to zachowanie zasad bezpieczeństwa użytkowników zdalnych łączących się z siecią korporacyjną.

 

Idealne rozwiązanie dla pracowników zdalnych wymagających dostępu do zasobów firmowych lub chmurowych to CudaLaunch. To prosta w obsłudze aplikacja, zaprojektowana specjalnie w celu bezpiecznego rozszerzenia sieci firmy na BYOD i urządzenia mobilne.

 

Aplikacja jest dostępna do pobrania dla systemów Windows, macOS, iOS i Android w sklepach z aplikacjami.

Użytkownicy końcowi mogą ją zainstalować bez posiadania podwyższonych uprawnień na urządzeniu. CudaLaunch wygląda i działa tak samo na każdej platformie i zapewnia szybki dostęp do często używanych aplikacji w sieci firmowej - niezależnie od tego, czy są hostowane lokalnie, czy w chmurze. Te funkcje udostępniania i administrowania znacznie zmniejszają koszty pomocy technicznej i administracji często wymienianych urządzeń mobilnych i BYOD. Aby uzyskać dostęp ad-hoc do zasobów firmy, portal SSL-VPN zapewnia zdalny dostęp oparty na przeglądarce internetowej komputera lub  urządzenia mobilnego. Użytkownicy otrzymują dostęp do portalu gdzie mogą przeglądać aplikacje, foldery sieciowe i pliki tak, jakby były podłączone do sieci biurowej. Portal SSL-VPN obsługuje wszystkie powszechnie używane urządzenia stacjonarne i mobilne. Funkcje CudaLaunch i SSL-VPN są dostarczane w ramach subskrypcji Advanced Remote Access.

 

Zaawansowany Zdalny Dostęp

Subskrypcja Advanced Remote Access jest dostępna opcjonalnie dla urządzeń sprzętowych Barracuda CloudGen Firewall F18 i wyższych, a także dla wdrożeń wirtualnych i chmurowych. Uaktualnia każdą zaporę CloudGen, właczając CudaLaunch i SSL-VPN. Oprócz dodatkowej funkcjonalności po stronie klienta, Advanced Remote Access umożliwia funkcjonalność, która w innym przypadku byłaby dostępna tylko w pełnoprawnych zunifikowanych rozwiązaniach do zdalnego dostępu lub uwierzytelniania wieloskładnikowego.

 

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

e-podpis: wew. 50

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu