Producenci

Oferta Koma Nord to nowoczesne, szybkie i wydajne technologie najlepszych producentów.

Producenci

Oferta obejmuje pełny asortyment najnowszych rozwiązań technologicznych dla Klientów o najwyższych wymaganiach, od małych firm po wielkie korporacje. 

 

Jako integrator systemów informatycznych starannie dobieramy platformy sprzętowe i oprogramowanie do potrzeb użytkowników. Zapewniamy wysoką jakość, innowacyjność technologiczną i bezpieczeństwo danych.

 

Nasza oferta

 

KOMA NORD Gold Partner HPE

Z sukcesami wdrażamy rozwiązania marki Hewlett Packard Enterprise.

Status Gold Partner jest potwierdzeniem kompetencji zespołu inżynierskiego.

Posiadamy certyfikat HPE Partner Branded Support for Networking (Aruba), który potwierdza kompetencje w zakresie świadczenia usług serwisowych dla produktów sieciowych w imieniu HPE.

Jako doświadczony wykonawca i integrator systemów IT gwarantujemy naszym Klientom pełne wykorzystanie ogromnego potencjału rozwiązań Aruba oraz maksimum efektywności przy optymalnej cenie.

 

 

 

 

Certyfikaty i statusy partnerstwa:

• Gold HPE Pointnext Services Delivery

• Gold HPE Pointnext Services

• Gold HPE Hybrid IT

• Aruba Platinum Networking Specialist

• Aruba Gold ClearPass Policy Management

 

 

 

 

KN Solution Provider Gold PartnerKN Gold HPE Pointnext Services DeliveryGold HPE Hybrid IT

KOMA NORD Gold HPE Pointnext Services

KOMA ARUBA Platinum PartnerKN Clear Pass Policy

 

 

 

 

 

 

 

 

Hewlett Packard Enterprise Company to międzynarodowy koncern powstały 1 listopada 2015 r. po podziale firmy Hewlett-Packard na HP Inc. i HPE. Firma skupia się na dostarczaniu urządzeń serwerowych, storage i sieciowych. Zapewnia także wsparcie i oprogramowanie do sprzedawanych rozwiązań.

 

 

  • HPE Serwery - oferta HPE obejmuje pełny asortyment serwerów dla klientów o najwyższych wymaganiach, od małych firm po wielkie korporacje. Montowane krawędziowo serwery modułowe (blade), serwery stojakowe, serwery dedykowane, czy też serwery z najwyższej półki zawsze będą niezawodne, skalowalne i bezpieczne.
  • HPE Software - oferowany jest szeroki asortyment produktów pozwalających na optymalizację procesów biznesowych przedsiębiorstwa (BTO - Business Technology Optimization). Rozwiązania BTO pozwalają upewnić się, że każdy dolar, euro, czy złotówka zainwestowana w IT, oraz każda aplikacja wykorzystywana w przedsiębiorstwie pozwoli osiągnąć założone przez firmę cele biznesowe. W odróżnieniu od innego oprogramowania i narzędzi, które koncentrują się tylko na wewnętrznych procesach, HP BTO optymalizuje strategiczne zależności pomiędzy technologią a biznesem.
  • HPE Networking - rozwiązania sieciowe HPE zostały opracowane dla dużych i małych organizacji. W ofercie producenta znajduje się wiele kompatybilnych rozwiązań, które współpracują z istniejącą strukturą IT w celu zapewnienia komunikacji między zasobami firmy. Portfolio HPE obejmuje: przełączniki – zarządzalne i niezarządzalne, punkty dostępowe, transceivery oraz oprogramowanie pozwalające na zarządzanie sieciami.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00
kom: +48 605 126 099
fax: +48 58 621 10 30
e-podpis: wew. 50

e-mail:
koma@komanord.pl
serwis@komanord.pl
epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu