Data Classification Suite & Intelligent Protection

Titus

 

WAMASOFT Systemy Analizy Obrazu

Firma Titus jest liderem oprogramowania przeznaczonego do zaawansowanej ochrony i przetwarzania danych wrażliwych oraz poufnych. Oprogramowanie używane jest w organizacjach zlokalizowanych w ponad 120 krajach, gdzie miliony użytkowników skutecznie realizują swoje procesy utrzymania zgodności i bezpieczeństwa danych.

 

Największe instytucje świata: finansowe, rządowe, organizacje wojskowe z G-7 i Australii oraz firmy z listy Fortune 2000 powierzyły swoje dane rozwiązaniom Titus.

Klasyfikacja danych jako podstawa bezpieczeństwa danych


Rodzina produktów Titus Classification zapewnia narzędzia niezbędne dla właściwej klasyfikacji różnorodnych danych zapewniając prawidłowe informowanie użytkowników o tym, jak należy je zabezpieczyć i właściwe organizować ich obsługę w firmie.


Dzięki zastosowaniu niezwykle elastycznego i konfigurowalnego schematu klasyfikacji metadanych, rozwiązania Titus zapewniają użytkownikom głęboką ochronę i właściwe zarządzanie na wszystkich etapach pracy. Ogromną skuteczność tej metody przetwarzania informacji zapewnia właściwe wykorzystanie kontekstu danych rozumiejącego ludzkie i maszynowe postrzeganie informacji.

 

Produkty Titus Classification osadzają atrybuty metadanych w wiadomościach e-mail, dokumentach i plikach na każdym etapie ich cyklu życia. Mogą też automatycznie dodawać oznaczenia wizualne, co pomaga organizacjom w zapewnieniu zgodności z przepisami prawa.

 

Właściwa klasyfikacja w miejscu wykonywania pracy


Dzięki unikalnym możliwościom i ogromnej elastyczności zastosowanego schematu klasyfikacji danych, oprogramowanie Titus zapewnienia właściwe dostosowanie poziomu bezpieczeństwa ich przetwarzania do procesów w organizacji oraz typów działań wykonywanych przez użytkowników. Wymagane funkcje pojawiają się zawsze we właściwym miejscu i właściwym czasie zapewniając np. ciągłość pracy z dokumentami.
Produkty Titus pracują w sercu infrastruktury IT zapewniając pełną interoperacyjność stosowania polityk klasyfikacji i bezpieczeństwa danych poufnych oraz wrażliwych. Dzięki obsłudze wielu platform oprogramowanie jest niezwykle elastyczne i obsługuje powszechnie dostępne urządzenia oraz narzędzia pracy popularne w organizacjach i formach.

 

Titus Classification for Microsoft Office

Narzędzie do klasyfikacji i egzekwowania zasad, które zapewnia wszystkim dokumentom pakietu Microsoft Office odpowiednią klasyfikację, zanim będą mogły zostać zapisane, wydrukowane lub wysłane pocztą e-mail.

 

Titus Classification for Microsoft Outlook

Proste w użytkowaniu, wieloplatformowe rozwiązanie bezpieczeństwa zapewniające właściwą klasyfikację, oznaczenie i ochronę dla wszystkich wiadomości e-mail tworzonych w MS Outlook, jeszcze przed ich wysłaniem. Z punktu widzenia organizacji, pakiet jest pomocny w określeniu poziomu wrażliwości danych, zapobieganiu ich utraty i zapewnieniu przyjętych standardów bezpieczeństwa.

 

Titus Classification for Desktop

Pozwala użytkownikom końcowym na prowadzenie właściwej klasyfikacji i zapewnienie ochrony dla dowolnego typu pliku znajdującego się w komputerze. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć w eksploratorze Microsoft Windows, pomaga chronić organizację przed niechcianą, przypadkową utratą danych.


Titus Classification for G Suite

Użytkownicy korzystający z rozwiązań Google takich jak Docs czy Gmail otrzymują narzędzie do identyfikacji wrażliwych i poufnych danych również podczas codziennej pracy w Dokumentach, Arkuszach, Prezentacjach i Kalendarzu Google. Możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa obsługi i jego zgodności z politykami przetwarzania danych.

 

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu