Producenci

Oferta Koma Nord to nowoczesne, szybkie i wydajne technologie najlepszych producentów.

Producenci

Oferta obejmuje pełny asortyment najnowszych rozwiązań technologicznych dla Klientów o najwyższych wymaganiach, od małych firm po wielkie korporacje. 

 

Jako integrator systemów informatycznych starannie dobieramy platformy sprzętowe i oprogramowanie do potrzeb użytkowników. Zapewniamy wysoką jakość, innowacyjność technologiczną i bezpieczeństwo danych.

 

Nasza oferta

Druk cyfrowy LED

OKI Europe to oddział firmy OKI Data Corporation, spółki należącej do grupy OKI, która od ponad 130 lat jest światowym liderem innowacji zorientowanej na potrzeby klienta. Zatrudniając ponad 18 000 pracowników w 120 krajach na świecie, łączymy wsparcie globalnej organizacji z podejściem lokalnego przedsiębiorstwa.

 

Fundamentalną zasadą grupy OKI jest dostarczanie produktów i rozwiązań zorientowanych na klientów biznesowych poprzez doradcze i innowacyjne podejście do usługi, projektu, produkcji i wdrożenia.

 

Znaczną część sukcesu OKI można przypisać rodzinie firm OKI składającej się z wysoce wykwalifikowanych, pełnych innowacyjnych pomysłów, oddanych i zorientowanych na potrzeby klienta profesjonalistów w regionie EMEA.
Jako pionierzy innowacyjnych technologii druku, takich jak cyfrowa technologia LED czy High Definition Colour, oferujemy wiele nagradzanych produktów i rozwiązań, które zapewniają firmom możliwość uzyskania wyraźnego wydruku wysokiej jakości za rozsądną cenę.

 

Pionierzy w zakresie technologii i rozwiązań druku cyfrowego LED

Od ponad 20 lat firma OKI jest w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o technologię cyfrowego druku LED, która zapewnia ostrzejszy i żywszy wydruk w kolorze o wysokiej rozdzielczości. Firma OKI jako pierwsza wdrożyła technologię cyfrowego druku LED, a następnie kontynuowała jego rozwój, oferując przedsiębiorstwom dowolnych rozmiarów możliwość wewnętrznego drukowania swoich dokumentów w profesjonalnej jakości. Dzięki wielu dodatkowym, zaawansowanym technicznie funkcjom, które poprawiają wydajność i zarządzanie dokumentami, nasze urządzenia naprawdę oferują inteligentniejszy wydruk. Dla nas drukarki nie są urządzeniami „peryferyjnymi” w przedsiębiorstwie — my postrzegamy je jako nieodzowną część komunikacji i sukcesu.

 

Oprócz szerokiej oferty wielokrotnie nagradzanych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych firma OKI Europe oferuje szereg usług, które pomagają zoptymalizować drukowanie i obieg dokumentów. Wszystko to, razem ze zintegrowanym pakietem oprogramowania i narzędzi, może pomóc przedsiębiorstwu w zakresie kontroli kosztów drukowania obsługi dokumentów w bezpiecznym środowisku. Niezależnie od tego, czy jest to biuro, czy urządzenie mobilne.

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu