03/10/2023

Wstecz

Nagroda w zakresie rozwiązań sieciowych HPE Aruba Networking

To już trzecia taka nagroda w tym roku! Tym razem w kategorii „Herosi IT - Sales Edition” za wyjątkowe wdrożenia rozwiązań HPE.

 

Silne i merytoryczne partnerstwo, pozwala na realizację ambitnych i nowoczesnych projektów. Dlatego tym bardziej cieszy nas informacja, że jeden z naszych handlowców zdobył prestiżową nagrodę „Herosi IT – Sales Edition” w kategorii „Rozwiązania infrastrukturalne – nagroda w zakresie rozwiązań sieciowych HPE Aruba Networking”.

 

Każdy taki sukces, zarówno pracowników, jak i firmy jako całości, jest ukoronowaniem naszej pracy i starań na rzecz implementacji najnowszych technologii w wielu firmach i instytucjach w Polsce. To także najlepszy dowód świadczący o ciągłym rozwoju potencjału naszej firmy i podejmowaniu nowych wyzwań.


Statuetki "Herosi IT Sales Edition" zostały wręczone pod koniec września, podczas gali odbywającej się w ramach HPE Boot Camp 2023.

 

Wcześniej, inżynierowie KOMA NORD, zdobyli dwie statuetki „Herosi IT” przyznane podczas konferencji technicznej organizowanej w maju tego roku.

 

KOMA NORD jest od wielu lat partnerem HPE. Jako jedyna firma w Polsce posiada podwójny, "platynowy" status partnerski: Aruba Platinum Partner oraz HPE Platinum Hybrid IT Partner.

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu