22/04/2024

Wstecz

Najnowsze Rozwiązania Sieciowe - fotorelacja i podsumowanie konferencji

Ponad 100 osób z 45 firm i instytucji publicznych wzięło udział w konferencji na temat infrastruktury sieciowej IT współorganizowanej przez KOMA NORD. Było to unikatowe forum prezentacji wiedzy i doświadczeń na temat najnowszych rozwiązań sieciowych, którymi dzielili się doświadczeni eksperci IT. 

 

Konferencja obejmowała dwa dni prezentacji, które odbyły się w czwartek, 18 kwietnia, w Gdańsku oraz w piątek, 19 kwietnia, w Olsztynie. Wzięli w niej udział m.in. menadżerowie IT, administratorzy, specjaliści sieciowi oraz informatycy z firm i instytucji z całej Polski.  


Prelekcje oraz spotkania, które odbywały się w trakcie konferencji, były doskonałą okazją do przedstawienia najnowszych trendów w obszarze rozwiązań sieciowych oraz eksperckich doświadczeń zdobytych podczas realizacji wielu projektów.

 

Uczestnicy otrzymali niezbędne informacje w zakresie infrastruktury fizycznej IT oraz systemów sieciowych, które są potrzebne do profesjonalnej realizacji inwestycji w nowoczesną infrastrukturę informatyczną. Taka wiedza przygotowuje do podejmowania decyzji związanych z systemami i środowiskami, w których działać będą najnowsze aplikacje Ethernet oraz Fiber Channel. Wszystko to zostało uzupełnione wiedzą o najnowszych trendach oraz nowościach ze świata Sieci Ethernetowych.  


Konferencję zorganizowała firma DCNART i KOMA NORD w partnerstwie ze światowymi liderami w budowie infrastruktury sieciowej – HPE Aruba Networking i PANDUIT.  

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu