17/11/2020

Wstecz

Otrzymaliśmy unikalny tytuł: Aruba Reseller of the Year - FY20 CERTA

12 listopada, podczas uroczystej ogólnoeuropejskiej gali „Digital Aruba EMEA Partner Award Gala Ceremony” otrzymaliśmy wyjątkowe wyróżnienie. Firmie KOMA NORD nadano tytuł „ARUBA Reseller of the Year - FY20 CERTA” tym samym uznając nas za najlepszego dostawcę rozwiązań ARUBA w regionie Central & Eastern Europe, Russia, Turkey, Africa (CERTA).

 

Z sukcesami wdrażamy rozwiązania marki Aruba należącej do Hewlett Packard Enterprise. Tytuł Aruba Reseller of the Year FY20 CERTA jest kolejnym potwierdzeniem, że jesteśmy uznawani za najlepszych, zarówno pod względem wysoko rozwiniętych kompetencji technicznych jak i doświadczenia naszych inżynierów sieciowych oraz profesjonalizmu handlowców.

 

 

O NAGRODZIE

 

Przyznana nagroda dowodzi najwyższych kompetencji partnera oraz faktu, że HPE Aruba Networks docenia osiągnięcia w obszarach doświadczenia, umiejętności technicznych oraz sprzedaży i zaangażowania w obsługę Klienta.

 

Warto podkreślić, że od września b.r. również jako pierwsza i jedyna firma w Polsce, uzyskaliśmy status „HPE Aruba Platinum Partner”. Ponad to posiadamy certyfikat HPE Partner Branded Support for Networking (Aruba), który potwierdza kompetencje w zakresie świadczenia usług serwisowych dla produktów sieciowych w imieniu HPE.

 

Dzięki obu wyróżnieniom możemy liczyć na jeszcze bliższą współpracę z producentem, która to pozwoli rozwijać najlepsze wsparcie techniczne i cenowe.

W praktyce oznacza to dla naszych Klientów pewność zakończonych sukcesem wdrożeń najbardziej zaawansowanych technologii sieciowych.

 

Dziękujemy za zaufanie!

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu