20/06/2024

Wstecz

HEROSI IT - Kolejne wyróżnienie dla KOMA NORD

Kolejna edycja „Herosi IT Awards” za nami! A co najważniejsze, wróciliśmy z niej z nagrodą. Jest to potwierdzenie eksperckich umiejętności, doświadczenia i kompetencji zespołu KOMA NORD.

 

Każdy taki sukces, zarówno pracowników, jak i firmy jako całości, jest ukoronowaniem naszej pracy i starań na rzecz implementacji najnowszych technologii w wielu firmach i instytucjach w Polsce. To także najlepszy dowód świadczący o ciągłym rozwoju potencjału naszej firmy i podejmowaniu nowych wyzwań.

 

Dlatego szczególnie cieszy nas informacja, że po raz kolejny zespół KOMA NORD zdobywa statuetki „Herosi IT Awards”. Tym razem nasz pracownik zwyciężył w kategorii As a Service Presales. Wręczenie nagród odbyło się na początku czerwca podczas spotkania Guru Club 2024 organizowanego przez HPE.

 

W branży IT, As a Service Presales jest kluczowym etapem procesu sprzedaży, który pomaga w dostosowaniu usług aaS do specyficznych potrzeb klientów, zapewniając im wsparcie techniczne i merytoryczne, aby ułatwić podjęcie decyzji o zakupie.

 

KOMA NORD jest od wielu lat partnerem HPE. Jako jedyna firma w Polsce posiada podwójny, "platynowy" status partnerski: Aruba Platinum Partner oraz HPE Platinum Hybrid IT Partner. Wyróżnienia takie jak „Herosi IT Awards” są potwierdzeniem silnego i merytorycznego partnerstwa z HPE, które pozwala na realizację ambitnych i nowoczesnych projektów.

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu