24/06/2024

Wstecz

HPE Aruba Networking liderem raportu GARTNER’a

Firma HPE Aruba Networking, osiemnasty raz z rzędu, została uznana za Lidera w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ dotyczącym infrastruktury sieciowej dla przedsiębiorstw. HPE Aruba należy do naszych kluczowych partnerów, a dostarczane przez nią rozwiązania są wdrażane przez specjalistów KOMA NORD u wielu użytkowników w naszym regionie. 

 

Dbając o najwyższy standard naszych usług współpracujemy ze światowymi liderami branży IT. Dlatego, po raz kolejny, z wielkim uznaniem przyjęliśmy ostatni sukces firmy HPE Aruba Networking, która ponownie została uznana za lidera w prestiżowym raporcie Magic Quadrant firmy Gartner. Tym razem badanie dotyczyło infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej sieci LAN dla przedsiębiorstw.  


 
W rozwiązaniach dostarczanych przez HPE Aruba doceniono m.in. kompleksowe podejście do sieci przedsiębiorstw poprzez platformę Aruba Edge Services Platform (ESP), która łączy rozwiązania przewodowe i bezprzewodowe, zapewniając zautomatyzowane i bezpieczne zarządzanie siecią. Za atut uznano także integrację funkcji sztucznej inteligencji. Dzięki temu, standardowa licencja Aruba Central zawiera zaawansowane funkcje zarządzania, takie jak AIOps, które zapewniają znaczną wartość bez dodatkowych kosztów. O przykładowym wykorzystaniu Aruba Central pisaliśmy m.in. w business case na temat realizacji, którą wykonaliśmy dla firmy logistycznej Savino Del Bene 


 
W raporcie wymieniono oczywiście więcej atutów różnych rozwiązań proponowanych przez HPE Aruba. Raport można uzyskać w całości poprzez stronię HPE Aruba: 
https://www.arubanetworks.com/analyst-reports/gartner-magic-quadrant-for-wired-and-wireless-lan-infrastructure/ 
 

HPE Aruba, jako lider w branży sieci przedsiębiorstw, konsekwentnie wprowadza innowacje i rozwija swoje produkty, co potwierdza jej silną pozycję rynkową. Integracja nowych technologii i dalsze inwestycje w zaawansowane rozwiązania sieciowe wskazują na jej zdolność do sprostania rosnącym wymaganiom rynku i zapewnienia swoim klientom nowoczesnych, bezpiecznych i wydajnych rozwiązań sieciowych. Kolejny sukces HPE Aruba ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ od lat jestesśmy jej kluczowym partnerem na polskim rynku.  

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu