10/07/2023

Wstecz

Konferencja HPE Discover 2023 w LAS VEGAS

Są takie wydarzenia, które koniecznie trzeba zobaczyć i prześledzić, aby mieć dostęp do najnowszej wiedzy w dziedzinie technologii cyfrowych. Należy do nich z pewnością HPE Discover - coroczne, eksperckie forum organizowane przez naszego partnera, światowego lidera IT - firmę Hewlett Packard Enterprise.


To jedno z najważniejszych wydarzeń branży informatycznej, podczas którego można zapoznać się z najnowszymi trendami, w zakresie cloud computing, sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa i wielu innych obszarów IT.

 

W tym roku HPE Discover odbyło się pod koniec czerwca, w Las Vegas, skupiając uwagę obserwatorów z całego świata. Przedstawiona podczas forum wiedza i doświadczenia to skarbnica informacji oraz dostęp do światowych ekspertów, których prezentacje mogą być inspiracją do odkrywania nowych perspektyw i kształtowania strategii rozwojowych.

 

Fizyczny udział w samej konferencji nie zawsze jest możliwy, dlatego HPE publikuje wiele materiałów, w tym spotów video, wraz z prezentacjami i wystąpieniami, aby każdy mógł się z nimi zapoznać. Znajdziecie je na stronie:

https://www.hpe.com/us/en/discover-more-network.html#sessions

 

 

Zapraszamy do obejrzenia.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu