25/08/2023

Wstecz

Palo Alto Networks – światowy lider SASE

Nasz partner, amerykańska firma Palo Alto Networks, uzyskała prestiżowe miano światowego „Lidera” w najnowszym raporcie Gartnera w kategorii rozwiązań SASE. Tak wysoka ocena została przyznana po zbadaniu zdolności do realizacji i wartościowości wizji firmy.

 

Palo Alto Networks to światowy lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, który nieustannie dostarcza innowacyjne rozwiązania umożliwiające bezpieczną transformację cyfrową. Firma oferuje różnorodne technologie i usługi związane z ochroną sieci, systemów komputerowych i danych przed zagrożeniami związanymi z cyberprzestępczością.


W najnowszym raporcie Gartnera, który badał m.in. przestrzeń SASE (Secure Access Service Edge) rozwiązania Palo Alto Networks uzyskały najwyższe noty. W raporcie oceniono m.in. zdolność dostawcy do dostarczania i wdrażania swojego produktu lub usługi, jakość, wsparcie klienta, dostępność oraz wydajność.

 

Badano także tzw. „wartościowość wizji”, czyli jak dobrze firma rozumie przyszłość rynku, jakie ma innowacyjne pomysły i jakie strategie rozwoju. Flagowym produktem Palo Alto Networks w tej kategorii jest „Prisma”, która jest ujednoliconą platformą SASE.


Gartner to niezależna firma badawcza i doradcza specjalizująca się w analizie rynków technologicznych i doradztwie w zakresie strategii biznesowych. Jest jednym z najbardziej znanych i wpływowych dostawców badań rynkowych, a jej raporty, w tym tzw. Magic Quadrant, są uważane za ważne źródło informacji i wsparcia w podejmowaniu decyzji biznesowych w branży technologicznej.

Miano "Lidera" w raporcie Gartnera, które uzyskała Palo Alto Networks, ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ od lat współpracujemy z tą firmą będąc jej partnerem na rynku w naszym regionie.

 

Link do pełnego raportu dostępny jest na stronie firmy:
https://start.paloaltonetworks.com/gartner-sase-mq-2023.html

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu