2023

Wstecz

PIERWSI W POLSCE! KOMA NORD podwójnym platynowym Partnerem HPE

Światowy lider rynku IT, korporacja Hewlett Packard Enterprise, przyznała firmie KOMA NORD z Gdyni status podwójnego platynowego partnera w obszarze rozwiązań sieciowych - HPE Aruba Platinum Partner oraz w zakresie hybrydowych systemów IT - HPE Platinum Hybrid IT Partner.  

 

Pozycjonuje to trójmiejską firmę w światowym, elitarnym gronie partnerów HPE, o najwyższych kwalifikacjach i wiarygodności. Uzyskanie tak wysokiego statusu poprzedzone jest przejściem złożonej certyfikacji, tzw. HPE Master Accredited Solutions Expert, która obejmuje zarówno wiedzę techniczną, jak i kompetencje wdrożeniowe. Stało się to możliwe dzięki wieloletniej współpracy z HPE oraz zaangażowaniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji przez zespoły inżynierów i menedżerów KOMA NORD.  


Przez ostatnie lata polska firma sukcesywnie rozszerza swoją ofertę realizując kompleksowe i najbardziej wymagające projekty dla wielu odbiorców z różnych branż.  W ten sposób potwierdzamy nasz potencjał w dostarczaniu nowoczesnych sieci oraz systemów informatycznych, zapewniając najwyższy poziom elastyczności w zaspokajaniu potrzeb biznesowych – mówi Robert Kobiela, członek zarządu KOMA NORD Sp. z o.o. . Jako podwójny Platinum Partner możemy teraz liczyć na jeszcze bliższą współpracę z producentem, która pozwoli wypracować najlepsze wsparcie dla naszych Klientów. 

 
KOMA NORD z Gdyni jest spółką z 100% polskim kapitałem, która od ponad 28 lat świadczy zaawansowane usługi informatyczne. Inżynierowie firmy tworzą wydajną i bezpieczną architekturę IT, integrują systemy oraz budują infrastrukturę informatyczną.

 

Firma świadczy profesjonalne usługi outsourcingu, prowadzi pomiary i audyty, a także specjalizuje się w tzw. „smart systems”. KOMA NORD zrealizowała dotąd ponad 1000 projektów IT dla kilkuset firm i podmiotów sektora publicznego w Polsce i za granicą.  
 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu