20/03/2024

Wstecz

Business Case | Transformacja cyfrowa Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego

Rozwój elektronicznych usług w zakresie e-Zdrowia, poprawa bezpieczeństwa oraz niezawodności funkcjonowania procesów medycznych i biznesowych – to główne wyzwania, z którymi musieliśmy się zmierzyć realizując projekt dla Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego. Efektem naszej pracy było m.in. dostarczenie nowoczesnego i wydajnego sprzętu IT oraz e-Usług, a także modernizacja systemu Optimed STD do Optimed NXT. 

 

Sosnowiecki Szpital Miejski (SSM) prowadzi działalność od 1964 roku, w wielu wyspecjalizowanych obszarach. Placówki SSM obsługują miasto Sosnowiec, teren całego Zagłębia oraz miasta, które nie posiadają oddziałów specjalistycznych. Dlatego szpital potrzebował nowych rozwiązań w zakresie elektronicznych usług e-Zdrowia oraz nowoczesnego sprzętu IT. 


Efektem naszej pracy było wdrożenie, które przyczyniło się nie tylko do zapewnienia ciągłości funkcjonowania oraz zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, ale przede wszystkim sprawiło, że poprawił się komfort pracy pracowników szpitala, a pacjenci uzyskali lepszy i łatwiejszy dostęp do usług e-Zdrowia. 


O tym jak przebiegał  proces wdrożenia, jakie zastosowaliśmy rozwiązania i jakie osiągnęliśmy cele, opisujemy szczegółowo w naszym Business Case. Dostepny jest również materiał w PDF.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu