22/01/2024

Wstecz

Hewlett Packard Enterprise rośnie w siłę!

Nasz partner - Hewlett Packard Enterprise (HPE) powiększa swój potencjał i rozszerza ofertę. Na początku 2024 roku, firma ogłosiła, że przejęła Juniper Networks – lidera w dziedzinie sieci opartych na sztucznej inteligencji.

 

Połączenie HPE i Juniper rozszerza asortyment HPE w kierunku rozwiązań o większym wzroście, przyspiesza ewolucję strategiczną HPE oraz rozszerza cały rynek. Eksplozja sztucznej inteligencji i biznesu opartego na chmurze hybrydowej zwiększa bowiem popyt na bezpieczne, ujednolicone rozwiązania technologiczne, które łączą, chronią i analizują dane firm od brzegu do chmury.

 

Sieci nowej generacji, oparte na sztucznej inteligencji, tworzą nowe możliwości cyfrowe dzięki bezpiecznej i inteligentnej łączności. Przejęcie firmy Juniper zwiększy więc zakres działalności HPE w zakresie sieci i stworzy znaczące możliwości dostarczania jeszcze bardziej kompleksowych rozwiązań i tworzenia wysokowydajnych sieci spełniających najwyższe wymagania klientów. 


Oczekuje się, że fuzja podwoi działalność HPE w zakresie sieci, tworząc silnego lidera z kompleksowym portfolio, który zapewni klientom i partnerom nowy, atrakcyjny wybór w celu zwiększenia wartości biznesowej. Stanowi to punkt zwrotny w branży IT, który wpłynie na dynamikę rynku sieciowego oferując klientom i partnerom HPE nowe rozwiązania i perspektywy.

 

To dla nas szczególnie ważna informacja, ponieważ KOMA NORD Sp. z o.o. jako pierwsza firma w Polsce uzyskała status podwójnego platynowego partnera HPE w zakresie rozwiązań sieciowych oraz Hybrid IT. Tak wysoki poziom partnerstwa sytuuje nas na pozycji krajowego lidera w dostarczaniu i wdrażaniu rozwiązań oraz usług HPE. 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu