24/10/2023

Wstecz

Veeam – po raz kolejny liderem raportu Gartnera

Współpracujemy ze światowymi liderami IT! Firma Veeam to nasz kolejny partner, który uzyskał tytuł lidera w prestiżowym rankingu Gartner Magic Quadrant™ i to w dwóch kategoriach. Gratulujemy! 


Niezależna firma badawcza  Gartner, po raz siódmy z rzędu przyznała firmie Veeam tytuł lidera w rankingu Gartner Magic Quadrant w zakresie oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w przedsiębiorstwach za rok 2023.

 

W badaniach wzięto pod uwagę m.in. działalność firmy, portfolio rozwiązań, poziom satysfakcji i lojalności klientów oraz dywersyfikację geograficzną i nowe pakiety cenowe. Doceniono także dużą sieć partnerską, ponieważ oferta Veeam jest dostępna za pośrednictwem rozbudowanej, globalnej sieci partnerów i resellerów. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że KOMA NORD znajduje się w gronie partnerów Veeam dostarczając i wdrażając produkty tej firmy na terenie Polski. 

 


Ale to nie wszystko – Veeam,  czwarty rok z rzędu, uzyskał także najwyższą pozycję pod względem tzw. Ability to Execute. To kryterium odnosi się do zdolności firmy do skutecznego wdrażania swoich strategii i realizacji projektów. To ocena stopnia, w jakim firma rozumie rynek, jest w stanie dostarczyć produkty lub usługi zgodnie z ustalonymi planami, utrzymać stabilność operacyjną oraz efektywnie zarządzać zasobami, aby osiągnąć cele biznesowe. 

 


Rozwiązania w zakresie oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla przedsiębiorstw mają kluczowe znaczenie dla zdolności organizacji do odzyskiwania danych po zdarzeniach, które powodują, że dane stają się niedostępne. W tym roku firma Veeam wzmocniła i wzbogaciła swoją ofertę dla ponad 450 000 klientów, udostępniając prawie 30 aktualizacji produktów i nową platformę Veeam Data Platform, aby pomóc klientom sprostać zmieniającym się potrzebom w zakresie ochrony danych. 
 


Link do pełnego raportu dostępny jest na stronie firmy: 
https://www.veeam.com/gartner-magic-quadrant.html?ad=platform 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu