Praca zdalna

Praca zdalna z rozwiązaniami Koma Nord

Praca zdalna

Pilnie potrzebujesz uruchomić zdalny dostęp do systemów informatycznych Twojej firmy?

Wykorzystując nasze doświadczenie i najnowsze, dostępne technologie tworzymy bezpieczne, wydajne i skalowalne środowisko pracy umożliwiający dostęp zdalny, skutecznie integrując je z firmowymi systemami IT.

 

 

KOMUNIKACJA

Potrzebujesz narzędzi do komunikacji zdalnej takich jak chat, voice, video?
Jeżeli najpilniejszym wyzwaniem w Twojej firmie jest zapewnienie systemów do wideokonferencji i/lub pracy grupowej skontaktuj się z nami. Po krótkiej konsultacji wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie z oferty chmurowej lub rozwiązań instalowanych w Twojej infrastrukturze. Czas uruchomienia rozwiązań chmurowych to mniej niż 1 dzień. 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Twój aktualny firewall nie jest w stanie obsłużyć zwiększonej ilości połączeń VPN?

Możemy Ci pomóc uruchamiając w przeciągu 1-2 dni systemy wirtualne zapewniające odpowiednią funkcjonalność. Jeśli potrzebujesz rozwiązań sprzętowych dostarczamy produkty wiodących w tym obszarze producentów.

 

WORKFLOW

Warto pomyśleć również o systemach do elektronicznego obiegu dokumentów, z cyfrową akceptacją, a nawet kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Taki system może być wykorzystywany do obsługi faktur, umów, wniosków urlopowych, składania i akceptacji zapotrzebowań zakupowych. Każde kolejne procesy są proste w implementacji i można definiować je samemu.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. pracazdalna@komanord.pl

 

 

 

ROZWIĄZANIA

Nasza oferta

Home Office z innovaphone - Praca zdalna bez ograniczeń

 

"Ponad 90% naszych pracowników musiało z dnia na dzień rozpocząć zdalną pracę z domu - i wszystko działa bez zarzutu! Dzięki rozwiązaniu Home Office by innovaphone."Michael Heinrich, kierownik działu infrastruktury IT w centrum danych RZH Hartmann

 

Czasy, kiedy biuro w siedzibie firmy było jedynym możliwym miejscem pracy, należą już do przeszłości. Wiele przedsiębiorstw chce umożliwić swoim pracownikom większą elastyczność w zakresie indywidualnej kontroli czasu pracy i dostępności, a tym samym optymalnie wykorzystać potencjał swojej załogi.

 

Pomagamy to osiągnąć, dostarczając kompleksowe systemy telefoniczne IP innovaphone PBX z uniwersalną platformą pracy i komunikacji innovaphone myApps. Umożliwia ona pracę w dowolnym miejscu i czasie (Anywhere Workplace) bez konieczności stosowania skomplikowanej infrastruktury VPN. Dzięki temu firmy mogą tworzyć doskonale zintegrowane środowisko biznesowe do pracy i komunikacji, które pozwala na efektywną pracę z biura domowego.

 

 

Twój Home Office

 

Jak to zorganizować w domu? – potrzebne jest sprawne połączenie internetowe oparte na sieci LAN lub WiFi i telefon (telefon IP, Desk lub softphone). Pracownik może skonfigurować swoje miejsce pracy tak jak chce, ponieważ myApps dostosowuje się indywidualnie do każdego urządzenia – komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona lub tabletu.

 

Zakres rozwiązania innovaphone jest zawsze taki sam, zarówno dla instalacji lokalnej czy dla pracy zdalnej z chmury. W instalacji lokalnej, aplikacje innovaphone myApps działają na bramie lub są zwirtualizowane, a w pracy zdalnej z chmury brak jest wymagań sprzętowych.

 

 

Ponadto, zawsze dostępny jest szeroki zakres funkcji telefonicznych oraz kompletnych rozwiązań zunifikowanej komunikacji (Unified Communications) obejmujący:

 

  • Application Sharing
  • Chat
  • Conferencing
  • Video telephony
  • Office Integration

 

 

Idealny dla każdego

 

Wymagania wobec rozwiązań komunikacyjnych dla biznesu są bardzo wysokie. Konieczność optymalizacji zasobów i efektywności pracy sprawiła, że Innovaphone to idealne rozwiązanie do organizacji zdalnej pracy i komunikacji w każdej firmie.

 

Doskonale sprawdza się zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach posiadających po kilka oddziałów, jak i w dużych firmach i korporacjach. Jest dokładnie dostosowany do potrzeb Twojej firmy i dzięki całemu portfolio produktów gwarantuje dostępność pełnego zakresu funkcji. Ponadto system jest skalowalny i można z niego korzystać zarówno w instalacji lokalnej jak i w chmurze obliczeniowej.

 

Zapoznaj się ze studium przypadku i szczegółami instalacji

w firmie RZH Hartman - Więcej >

 

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. 

 

Koma Nord Sp. z o.o.

Siedziba Główna

ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia

sekretariat: +48 58 621 11 00
kom: +48 605 126 099
fax: +48 58 621 10 30
e-podpis: wew. 50

e-mail:
koma@komanord.pl
serwis@komanord.pl
epodpis@komanord.pl

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu