14/03/2024

Wstecz

19-21.03.2024 | TARGI SALMED: Innowacyjna oferta KOMA NORD

„Świat medycznych innowacji” – pod takim hasłem odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED. W trakcie targów, KOMA NORD, wspólnie z partnerami, zaprezentuje unikalną ofertę z zakresie dostępności cyfrowej i komunikacyjno-informacyjnej dla podmiotów leczniczych. 
 
Targi SALMED to wydarzenie organizowane w cyklu dwuletnim, mające ugruntowaną pozycję na rynku, jako najważniejsze w Polsce targi sprzętu medycznego i wyposażenia dla szpitali, klinik, gabinetów lekarskich oraz placówek ochrony zdrowia. Odbędą się w dniach od 19 do 21 marca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 
 
Zapraszamy na nasze stoisko - hala numer 7, stoisko numer 12 
 
KOMA NORD Sp. z o.o. wraz z partnerami: WAMA SOFT Sp. z o.o. i MIGAM S.A. stworzyła kompletną ofertę w zakresie dostępności cyfrowej i komunikacyjno-informacyjnej dla podmiotów leczniczych. Kluczowym elementem naszej oferty jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych system zarządzania ruchem pacjentów VITREO zintegrowany z tworzonymi przez MIGAM innowacyjnymi narzędziami do wsparcia obsługi osób głuchoniemych. W trakcie targów zaprezentujemy nasze możliwości realizacji „pod klucz” projektów obejmujących wszystkie aspekty dostępności: architektoniczną, cyfrową i informacyjno-komunikacyjną. Oferujemy kompleksowe wsparcie, w tym audyt wstępny i certyfikacyjny wymagany do pozyskania i rozliczenia finasowania. 


Rozwiązania oferowane przez KOMA NORD bazują na niezwodnej architekturze serwerowo-sieciowej firmy HPE, na której można bezpiecznie osadzać usługi wspierające pacjentów podczas ich pobytu w placówce medycznej oraz poprawiające efektywność procesów i jakość pracy personelu medycznego. Promujemy systemowe podejście HPE do kwestii cyberbezpieczeństwa zgodnie z dyrektywą NIS2, która obejmie ochronę zdrowia jako sektor kluczowy. 


KOMA NORD posiada bogate doświadczenia w realizacji projektów IT dla placówek medycznych. Pomagaliśmy w cyfrowej transformacji m.in. Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego, kliniki Invicta w Sopocie, angażowaliśmy się w różnego rodzaju debaty, targi i konferencje poruszające potrzebę implementacji nowych technologii w służbie zdrowia. To wszystko pozycjonuje naszą firmę w gronie liderów branży IT wspierających sektor medyczny.  

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu