04/05/2023

Wstecz

Debata | Cyberbezpieczeństwo w szpitalach – zagrożenia, wyzwania, rozwiązania

Po publikacji „Dobre Praktyki – cyberbezpieczeństwo w szpitalach” i  konferencji w siedzibie Pracodawców RP, prezentujemy kolejną wspólną inicjatywę Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych, Pracodawców Medycyny Prywatnej i KOMA NORD.

 

Prowadzona przez Pana Prezesa OSSP Andrzeja Sokołowskiego debata „Cyberbezpieczeństwo w szpitalach – zagrożenia, wyzwania, rozwiązania” z udziałem Pana Pawła Masiarza Zastępcy Dyrektora Departamentu Innowacji w Ministerstwie Zdrowia, Pani Mecenas Katarzyny Fortak-Karasińskiej z Kancelarii F/K LEGAL oraz uznanego eksperta w dziedzinie cyberbezpieczeństwa dr. inż. Jakuba Syty – Zastępcy Dyrektora Morskiego Centrum Cyberbezpieczeństwa przy Akademii Marynarki Wojennej.

 

Przedstawiciele KOMA NORD Adam Majewski - Członek Zarządu ds. technicznych i Maciej Wiśniewski - Dyrektor ds. rozwoju przedstawili konkretne propozycje dla szpitali umożliwiające zarządzanie ryzykiem w zakresie ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa oraz kompleksową ochroną przed cyberzagrożeniami.

 

Uczestnicy debaty uznali zgodnie za celowe podjęcie przez szpitale prywatne wspólnych działań mających na celu zabezpieczenie sektora medycyny prywatnej.

 

Zachęcamy do obejrzenia tej interesującej dyskusji i podjęcia rekomendowanych działań w celu poprawy poziomu bezpieczeństwa cybernetycznego w przedsiębiorstwach i instytucjach. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu