Printing

DRUKARKI | DRUKARKI WIELOFUNKCYJNE | MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE | AKCESORIA

Printing

Drukowanie stanowi jeden z najpowszechniejszych i najbardziej uciążliwych zagadnień występujących w systemie informatycznym. Sprawne i niezawodne, a także tanie rozwiązanie problemu drukowania jest przedmiotem zainteresowania wszystkich pionów w każdym przedsiębiorstwie: zarządu, administracji, informatyki oraz produkcji.

 

Wychodząc na przeciw tym potrzebom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie druku i zarządzania drukiem oraz szeroki wachlarz materiałów eksploatacyjnych.

Nasza oferta

Współczesna drukarka ma być nie tylko ekonomiczna i gwarantować wysoką jakość druku, ale też stanowić sama w sobie wartość dodaną.

Ta wartość, w zależności od potrzeb branży, to możliwość wydruków dowolnych ilości na żądanie w sklepie, biurze, restauracji, czy recepcji hotelowej.

Samodzielnie drukuj wysokiej jakości materiały takie jak: plakaty do A3, materiały do punktów sprzedaży, drukowanie banerów, oznakowanie informacyjne, rozwiązania do oznakowania sklepów, drukowanie plakatów, drukowanie oznakowań, kartki okolicznościowe, wodoodporne ulotki, codzienne dokumenty biurowe, karty lojalnościowe, vouchery

 

Rozwiązania OKI zapewniają doskonałe dotarcie do klientów w sklepach specjalistycznych, hotelach, restauracjach, kawiarniach oraz innych miejscach, gdzie wykorzystuje się materiały drukowane do prezentacji produktów i usług.

 

 

 

Wszechstronna i elastyczna obsługa nośników sprawia, że urządzeń OKI można używać nie tylko do drukowania dokumentów biurowych, ale również do drukowania szerokiej gamy materiałów reklamowych, takich jak karty menu, banery, etykiety, naklejki, czy opaski eventowe.

 

  • Typowe formaty: A3, A4, A5, B4, B5, A6, formaty definiowalne do 1321 mm długości, w tym banery
  • Koperty: Com-10, DL, C5, C4
  • Tryb dwustronny: A3, A4, A5, B4, B5

 

Standardowy proces produkcji materiałów marketingowych trwa 7 lub więcej dni. Poza pracami wykonywanymi wewnętrznie np. pomysł i kreacja projektu, konieczne jest sięganie po 

zewnętrznych dostawców. Oznacza to zlecanie druku w odległej drukarni, potem konieczność realizacji dostawy do miejsca ekspozycji i adaptacji do warunków np. naklejenie plakatu na nośnik.

 

Ten długi proces można zobrazować następująco:

 

W wypadku potrzeby utrzymywania szybkiej i nowoczesnej komunikacji z klientem, zmusza to Dział Marketingu do rezygnacji lub szukania alternatywnych kanałów przekazu.

 

Oszczędzaj czas i drukuj samodzielnie. Drukuj na żądanie i reaguj na potrzeby Klientów.

 

Banery reklamowe to doskonała forma prezentacji produktów i usług. To także wpływ na uporządkowanie powierzchni reklamowych w obiekcie. Zadbaj o jakość drukowanych materiałów i popraw wizerunek firmy.

Dzięki drukarkom OKI, samodzielnie i od ręki wydrukujesz banery do 1,3 metra na totemy stojące, naścienne lub podwieszane pod sufitem. Totemy banerowe OKI, sprawdzą się w każdej przestrzeni zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu.

 

  • OKI FASTDISPLAY – TOTEMY (30x90 cm; 30x120 cm; 30x141 cm; 30x162 cm), wolnostojące - metalowy A3, metalowy A3 do podwieszenia pod sufitem, lub metalowy A3 do zawieszenia na ścianie.
  • PAPIER BANEROWY OKI (40 arkuszy) - wymiary: 215 mm x 1200 mm; 210 mm x 900 mm; 297 mm x 900 mm; 297 mm x 1200 mm
  • OPASKI EVENTOWE – praktyczne oznakowanie grup Klientów w czasie imprez integracyjnych, uroczystości rodzinnych, czy na konferencjach.
  • WIZYTÓWKI – gotowy szablon A4, 50 arkuszy x 10 wizytówek  

 

 

Darmowe oprogramowanie Template Manager (TM).

Dzięki oprogramowaniu TM samodzielnie przygotujesz i wydrukujesz materiały marketingowe bez konieczności zlecania ich na zewnątrz. Broszury, menu, ulotki, foldery, banery o długości nawet do 1,2 m są teraz na wyciągnięcie ręki.

 

 

 

 

Zwiększaj sprzedaż i satysfakcję Klientów dzięki rozwiązaniom OKI i Koma Nord

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu