18/09/2023

Wstecz

Fortinet zostaje Challengerem!

Nasz partner, firma Fortinet, która dostarcza nowoczesne rozwiązania w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, uzyskała prestiżowe miano „Challengera” w najnowszym raporcie Gartnera. Jest to efekt wyników uzyskanych przez produkty Fortinet oraz konkurencyjnej presji, którą ta firma wywiera na rynku IT.

 

Fortinet specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań zabezpieczających sieci oraz systemy informatyczne przed różnego rodzaju zagrożeniami cybernetycznymi. W najnowszym raporcie Gartnera, który badał m.in. przestrzeń SASE (Secure Access Service Edge) rozwiązania Fortinet uzyskały wysokie noty. W raporcie wzięto pod uwagę m.in. środowisko klientów firmy, branże, opłacalność oferty, czy stabilność finansową.

 

Gartner to niezależna firma badawcza i doradcza specjalizująca się w analizie rynków technologicznych i doradztwie w zakresie strategii biznesowych. Jest jednym z najbardziej znanych i wpływowych dostawców badań rynkowych, a jej raporty, w tym tzw. Magic Quadrant, są uważane za ważne źródło informacji i wsparcia w podejmowaniu decyzji biznesowych w branży technologicznej.

 

Miano "Challengera" w raporcie Gartnera, które uzyskał Fortinet, ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ od lat współpracujemy z tą firmą będąc jej partnerem na rynku w naszym regionie.

 

 

Link do pełnego raportu dostępny jest na stronie:
https://www.fortinet.com/solutions/gartner-magic-quadrant-single-vendor-sase

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu