11/04/2023

Wstecz

HPE Aruba liderem raportu GARTNER’a

Według raportu Gartner’a za 2022 rok, firma HPE Aruba, po raz 17. z rzędu została uznana za lidera w kategorii infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej w przedsiębiorstwach. Jest to wynik jej innowacyjnych rozwiązań oraz doskonałej strategii rozwojowej. HPE Aruba należy do naszych kluczowych partnerów, a dostarczane przez nią rozwiązania są wdrażane przez specjalistów KOMA NORD u wielu użytkowników w naszym regionie.

 

Dbając o najwyższy standard naszych usług współpracujemy ze światowymi liderami branży IT. Dlatego tym bardziej z wielkim uznaniem przyjęliśmy ostatni wynik raportu światowej firmy doradczej Gartner, która oceniając dostawców infrastruktury sieciowej wskazała HPE Aruba za lidera tej branży. Firma ta oferuje kompleksowe rozwiązania sieciowe, które łączą w sobie sieci przewodowe i bezprzewodowe, zapewniając niezawodność i bezpieczeństwo połączeń, a także skalowalność i elastyczność w zarządzaniu siecią. HPE Aruba oferuje także inteligentne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, co pozwala na automatyzację procesów sieciowych oraz szybszą diagnozę i rozwiązywanie problemów.

 

Sukces HPE Aruba ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ od lat współpracujemy z tą firmą będąc jej kluczowym partnerem na rynku w naszym regionie. Raport Gartner’a jest cieszy się uznaniem firm na całym świecie, ponieważ skutecznie pomaga przedsiębiorstwom w wyborze odpowiedniego producenta różnych elementów infrastruktury sieciowej, co w dobie dynamicznego rozwoju technologicznego w biznesie, ma strategiczne znaczenie. Główne obszary, które zostały wskazane w raporcie to m.in. zarządzanie chmurą, operacje z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, automatyzacja procesów oraz rozwiązania
Wi-Fi.

 

Raport można uzyskać w całości poprzez stronię HPE Aruba:

https://www.arubanetworks.com/analyst-reports/gartner-magic-quadrant-for-wired-and-wireless-lan-infrastructure/

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu