23/08/2021

Wstecz

HPE POINTNEXT TECH CARE

Lepiej wykorzystaj możliwości swojego działu IT dzięki doświadczeniu obsługi serwisowej opartemu na sztucznej inteligencji i technologiach cyfrowych, które stoi za rozwojem Twojego biznesu. CZAS NA NOWO ZDEFINIOWAĆ TRADYCYJNE WSPARCIE TECHNICZNE IT - Nikt nie chce spędzać czasu na zarządzaniu i naprawianiu swojej infrastruktury IT. Użytkownicy chcą tylko, aby wszystko działało i można było poświęcić więcej czasu na wprowadzanie innowacji i rozwój firmy. Dlatego zmieniamy definicję wsparcia obsługi infrastruktury IT.

 

 

PRZEDSTAWIAMY HPE POINTNEXT TECH CARE

 

HPE Pointnext Tech Care to całkowicie nowe doświadczenie obsługi serwisowej produktów HPE. Użytkownicy zyskują w ten sposób szybki dostęp do ekspertów w zakresie konkretnych produktów, cyfrowe doświadczenie oparte na sztucznej inteligencji oraz ogólne doradztwo techniczne umożliwiające nieustanne wprowadzanie innowacji. Stworzyliśmy od podstaw nową koncepcję wsparcia IT, aby zapewnić szybszą reakcję i większą wartość. Poprzez ciągłe poszukiwanie lepszych sposobów działania — a nie tylko naprawianie rzeczy, które uległy awarii — HPE Pointnext Tech Care pomaga skupić się użytkownikom na realizacji celów biznesowych.

 

 

Usługa zapewnia kompleksowe wsparcie, które obejmuje:

 

  • Ogólne doradztwo techniczne
  • Dostęp do ekspertów z zakresu konkretnych produktów
  • Cyfrowe doświadczenie oparte na AI

 

 

OGÓLNE DORADZTWO TECHNICZNE

 

W celu zwiększenia innowacyjności i pomocy w obszarach, w których występują luki w umiejętnościach, zapewniamy ogólne doradztwo techniczne dotyczące obsługi i zarządzania produktami.

 

Dajemy użytkownikowi swobodę angażowania ekspertów HPE Pointnext Services na ich własnych warunkach — nie tylko w zakresie naprawy usterek — dzięki czemu można wykorzystać najlepsze praktyki, znane problemy i sprawdzone strategie, aby robić rzeczy lepiej i rozwijać swoją firmę.

 

W momencie wprowadzenia na rynek usługi HPE Pointnext Services będą mogły obejmować wsparcie w zakresie użytkowania i procesów, wsparcie w zakresie konfiguracji oraz zarządzanie pojemnością — przy czym przez cały okres obowiązywania umowy usługowej będą dodawane kolejne tematy i zadania.

 

 

DOSTĘP DO EKSPERTÓW Z ZAKRESU KONKRETNYCH PRODUKTÓW

 

Aby uprościć działanie i ograniczyć nieplanowane przestoje, HPE Pointnext Tech Care zapewnia szybszy dostęp do zasobów technicznych specjalizujących się w danym produkcie. Użytkownik sam decyduje, w jaki sposób chce uzyskać dostęp do tej wiedzy — za pośrednictwem telefonu, czatu, filmów, moderowanych forów czy innych kanałów. Dopasowanie doświadczenia obsługi serwisowej do konkretnego produktu eliminuje potrzebę korzystania z wielu opcji serwisowych i żmudnej eskalacji problemów. Zautomatyzowaliśmy i usprawniliśmy wszystkie czynności związane z awariami i naprawami, dzięki czemu zespoły IT mogą poświęcić więcej czasu na rozwijanie biznesu.

 

 

CYFROWE DOŚWIADCZENIE OPARTE NA AI

 

HPE Pointnext Tech Care wykorzystuje platformę operacyjną opartą na sztucznej inteligencji, aby zapewnić zupełnie nową obsługę klientów. Nowe centrum wsparcia HPE zapewnia cyfrowe zaangażowanie, wiele opcji komunikacji, analizy na żądanie, ulepszone rozwiązania do samodzielnego rozwiązywania problemów oraz użyteczne informacje dostarczane przez sztuczną inteligencję. Oznacza to, że można uprościć takie zadania, jak zarządzanie umowami, gwarancjami i zgłoszeniami serwisowymi.

 

Ta nowa platforma zaangażowania klienta rozpoznaje, kim jesteś i jakie produkty masz zainstalowane, dzięki czemu można szybko uzyskać dostęp do spersonalizowanych danych. HPE InfoSight umożliwia oparte na chmurze uczenie maszynowe, rozpoznawanie wzorców, analizę dzienników i ostrzeżenia dotyczące zarządzania pojemnością, aby zapewnić wsparcie predykcyjne, które aktywnie wykrywa problemy i albo automatycznie dostarcza rozwiązanie, albo ułatwia otwarcie zgłoszenia w celu rozwiązania problemu.

 

POLEGAJ NA WIEDZY, KTÓRA NAPĘDZA TWÓJ BIZNES

 

Dzięki HPE Pointnext Tech Care użytkownik zyskuje znaczące korzyści, które mogą przyczynić się do sukcesu jego firmy:

 

  • Łatwiejszy proces zakupu i wyboru właściwej usługi dzięki uproszczonej ofercie
  • Szybsze rezultaty na każdym etapie dzięki cyfrowemu doświadczeniu klienta, które zapewnia zautomatyzowany wgląd za pośrednictwem sztucznej inteligencji oraz możliwości samodzielnej obsługi i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Bezpośredni dostęp do ekspertów HPE zajmujących się konkretnymi produktami — koniec ze żmudnym eskalowaniem problemów
  • Wskazówki ekspertów dotyczące użytkowania, konfiguracji, alertów i najlepszych praktyk, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać produkty HPE
  • Wsparcie w kontekście rzeczywistych zadań, a nie tylko produktu objętego usługą
  • Spersonalizowane rozwiązanie obsługi serwisowej spełniające unikalne potrzeby użytkownika

 

 

UZYSKAJ SPERSONALIZOWANE, UPROSZCZONE DOŚWIADCZENIE OBSŁUGI SERWISOWEJ

 

Usługa HPE Pointnext Tech Care jest spersonalizowana, aby przewidywać potrzeby, oferować szybszy dostęp do specjalistycznej wiedzy, dostarczać więcej funkcji samopomocy oraz zapewniać ogólne doradztwo techniczne w celu stymulowania innowacji. Dowiedz się, jak można wywrzeć pozytywny i namacalny wpływ na swój model operacyjny IT i biznes. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym HPE lub wybranym autoryzowanym Partnerem handlowym.

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu