07/04/2024

Wstecz

18.04.2024, g.9.00 | KONFERENCJA - Infrastruktura sieciowa IT. Gdańsk, Olsztyn

„Infrastruktura sieciowa IT - czyli wszystko, co chciałbyś wiedzieć o sieciach, ale bałeś się zapytać” – pod taką nazwą odbędzie się konferencja na temat infrastruktury sieciowej oraz jej przyszłości. To unikatowe forum prezentacji wiedzy i doświadczeń na temat najnowszych rozwiązań sieciowych, które zaprezentują doświadczeni eksperci IT. Współorganizatorem konferencji jest KOMA NORD.  


Przeznaczona jest głównie dla menadżerów IT, administratorów i specjalistów sieciowych oraz informatyków.

 

Podczas zaplanowanych prelekcji uczestnicy otrzymają niezbędne podstawy merytoryczne w zakresie infrastruktury fizycznej IT oraz systemów sieciowych, które są potrzebne do profesjonalnej realizacji inwestycji w nowoczesną infrastrukturę informatyczną.

 

Konferencja przygotowuje także do podejmowania decyzji związanych z systemami i środowiskami, w których działać będą najnowsze aplikacje Ethernet oraz Fiber Channel. 

 

Konferencja odbędzie się:

 

  • w czwartek, 18 kwietnia, w Gdańsku (Polsat Plus Arena Gdańsk) oraz
  • w piątek, 19 kwietnia, w Olsztynie (Hala Urania).


Przekazywane przez prelegentów informacje pochodzą z wieloletniej praktyki w realizacji projektów na terenie Polski dla Klientów z różnych sektorów gospodarki. Wszystko to dodatkowo zostanie uzupełnione wiedzą o najnowszych trendach oraz nowościach ze świata Sieci Ethernetowych.  

 


Konferencja organizowana jest przez DCNART i KOMA NORD w partnerstwie ze światowymi liderami w budowie infrastruktury sieciowej – HPE Aruba Networking i PANDUIT. Udział jest bezpłatny dla zaproszonych uczestników. Rezerwacji miejsc można dokonywać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. 

 


FORMULARZ REJESTRACJI I SZCZEGÓŁY

 

 

Koma Nord Sp. z o.o.

ul. Łużycka 2, 81-537 Gdynia, NIP 5861029611

sekretariat: +48 58 621 11 00

kom: +48 605 126 099

fax: +48 58 621 10 30

 

E-mail:

koma@komanord.pl

serwis@komanord.pl

 

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu

Masz pytanie? Podaj numer Twojego telefonu